Nezaradené

Selfie pred obesením či pred známou streľbou v Bataclane. Pozrite si 10 mrazivých fotiek, po ktorých sa stala tragédia

Najhorším aspektom tragédie je asi to, že môže prísť vtedy, keď to najmenej čakáme. Práve to je obsahom tohto článku. V nasledujúcich riadkoch si môžete pozrieť fotografie a prečítať si o tragických príbehoch ľudí, ktorí sú na nich zachytení.

1

Posledná selfie

photos-taken-before-tragedy-1img: ViralThread

Tento záber poslal 15-ročný Gary Slok, ktorý v tom čase sedel vedľa svojej mamy Petry, z paluby známeho lietadla MH370 spoločnosti Malaysian Airlines. Boeing s 239 osobami zmizol v marci 2014 z radarov a dodnes sa ho nepodarilo vypátrať.

2

Tragický snap

photos-taken-before-tragedy-2img: ViralThread

Na fotke je žena z Little Rock v Arkansase so svojím priateľom, ktorý drží zbraň. Krátko na to tú pištoľ použil na zastrelenie svojej priateľky.

3

Úsmev na rozlúčku

photos-taken-before-tragedy-3img: ViralThread

V roku 2013 postla 22-ročná Gabriela Hernandez túto foto na svoj Facebook s textom: „Zbohom, všetci. Už mi nič nezostalo, nič mi nezostalo. Julio, milujem ťa, nikdy na to nezabudni. Odchádzam s úsmevom, pretože si ma spravil veľmi šťastnou, kým to trvalo. Svoju rodinu prosím o odpustenie. S láskou, Gabi.“ Mladú ženu potom našli obesenú.

4

Cesta na vysnívanú dovolenku

photos-taken-before-tragedy-4img: ViralThread

Toto je záber z lietadla MH17, ktoré zostrelili nad Ukrajinou. Fotku spravil Dave Hally, ktorý naposledy zvečnil svoju manželku a 4-ročnú dcéru krátko pred odletom.

5

„Šťastie je“

photos-taken-before-tragedy-5img: ViralThread

Kanadský vojak Robert Giblin zdieľal túto fotku seba a tehotnej manželky na Facebooku. K fotke napísal „Šťastie je“ (happiness is). Krátko na to svoju manželku dobodal a vyhodil z balkóna. Veterán z Afganistanu následne spáchal samovraždu.

6

Nehoda raketoplánu

photos-taken-before-tragedy-6img: ViralThread

Toto je posledná fotka posádky raketoplánu Challenger. Spravili ju 28. januára 1986 a sú na nej kozmonauti, ktorí sa pripravujú na odlet. Raketoplán vybuchol 73 sekúnd po štarte. Nikto zo siedmich členov posádky tragédiu neprežil.

7

Ruský odvážlivec

photos-taken-before-tragedy-7-700x700img: ViralThread

Na fotke je Rus Andrey Retrovsky, ktorý spadol 10 sekúnd po odfotení tohto záberu. Pád neprežil.

8

Mansonova „rodina“

photos-taken-before-tragedy-8img: ViralThread

Na fotke je americká modelka a herečka Sharon Tate v 8 mesiaci tehotenstva. O niekoľko hodín po odfotení tohto záberu ju brutálne dobodala „rodina“ Charlesa Mansona.

9

Tragédia na Niagarských vodopádoch

photos-taken-before-tragedy-9img: ViralThread

Na fotke vľavo v červenom svetri je japonská študentka Ayano Tokumasu. Krátko po odfotení stratila rovnováhu a spadla do rozbúrenej vody, kde ju čakala smrť.

10

Streľba v Bataclane

photos-taken-before-tragedy-10img: ViralThread

Gilles Leclerc s manželkou Marriane Lavbanane čakali v novembri 2015 na začiatok koncertu kapely Eagles of Death Metal v parížskom klube Bataclan. Krátko na to vošiel do klubu muž, ktorý začal po prítomných strieľať. Marianne túto udalosť prežila, jej manžel bol však jednou z obetí strelca.

 

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť