modre oci
brightside.me
Nezaradené

10 príkladov hviezdnych priateľstiev, ktoré preveril čas

Rodinu si nevyberiete, no s priateľmi je to inak. Tých skutočných máme možno málo, avšak zostávajú pri nás v dobrom aj v zlom a vzájomnú oddanosť preveril aj čas.

Nemilosrdný život v showbiznise môže byť plný pretvárok a hereckých výkonov aj mimo kameru, čo celebritám komplikuje nájsť si skutočných priateľov. Uvádzame niektoré z dlhoročných priateľstiev, ktoré sú úprimné a trvajú roky.

1

Justin Timberlake and Ryan Gosling

 

Foto: via brightside.me

Timberlake a Gosling sa poznajú od detstva, keď sa stretli pri natáčaní televíznej show Mickey Mousoeov klub. Dokonca Gosling, keďže pôvodom pochádza z Kanady a mal isté problémy s občianstvom, žil istý čas s Timberlakeom a jeho rodinou.

2

Liv Tyler and Kate Hudson

Foto: via brightside.me

Vo hviezdnych kruhoch Hollywoodu sa pohybovali už v detstve vďaka svojim slávnym rodičom a tak vzniklo aj ich priateľstvo. Ich priateľstvo utužil film Dr. T a jeho ženy, v ktorom obidve účinkovali. Krstnou mamou Hudsonovej dieťaťa je práve Liv Tyler.

3

Cara Delevingne and Rihanna

Foto: via brightside.me

Aj keď toto priateľstvo netrvá až tak dlho Rihanna a Cara sa podporujú vo všetkom a navzájom si kryjú chrbát. Rihanna vďaka svojmu veku a hojným skúsenostiam je Carainou sprievodkyňou showbiznisu.

4

Leonardo DiCaprio and Tobey Maguire

Foto: via brightside.me

Osudový kásting pred 25 rokmi, kde sa Leonard a Tobey po prvýkrát stretli predurčil ich verné dlhotrvajúce priateľstvo. DiCaprio toto stretnutie s Mguirem opisuje ako silný pocit mať Tobeyho za kamaráta; následne si vymenili čísla a súčasnosť už poznáme.

5

Keira Knightley and Sienna Miller

Foto: via brightside.me

Od roku 2008 keď sa tieto dve talentované herečky stretli pri nakrúcani filmu Na hrane lásky ich profesijný vzťah prerástol do hlbokého priateľstva. Svoj vzťah utužujú rovnako ako všetky bežné smrteľníčky so svojimi priateľkami – nakupovaním alebo posedením v kaviarni.

6

Mel Gibson and Robert Downey Jr.

Foto: via brightside.me

Aj títo herci sa stretli pri nakrúcaní filmu ako to už v hviezdnych prípadoch býva. Padli si do oka a pretrpeli spoločne svoje najhoršie časy, každý z iného súdka. Gibson pomohol Downeyovi dostať sa zo závislostí na alkohole a drogách a Downey podporoval Gibsona počas jeho rozvodu.

7

Selena Gomez and Demi Lovato

Foto: via brightside.me

Opäť prichádza priateľstvo zakorenené v detských časoch z nakrúcania relácie Barney a priatelia. Aj keď to nemalo vždy hladký priebeh a nastali v ich vzťahu mierne otrasy, tieto talentované mladé dámy všetko ustáli a svoje priateľstvo tak zocelili.

8

Robert Pattinson and Tom Sturridge

Foto: via brightside.me

Priateľstvom zo školských lavíc neotriasli ani klebety o ľúbostnom trojuholníku s Kristen Stewart ani sláva týchto talentovaných hercov.

9

Sandra Bullock and Ryan Reynolds

Foto: via brightside.me

Film Návrh v roku 2009 vzbudil u fanúšikov ošiaľ a túžbu vidieť týchto dvoch hercov pred oltárom aj v reálnom živote. Nuž, nestalo sa tak, avšak dodnes sú veľmi dobrými priateľmi.

10

Jennifer Aniston and Courteney Cox

Foto: via brightside.me

Jedným z najpevnejších priateľstiev Hollywoodu sa môžu pýšiť Jennifer a Courteney. Ako dobre vieme poznajú sa od roku 1994 keď sa stretli pri natáčaní seriálu Priatelia a priateľkami zostali dodnes. Obdive majú za sebou rozvod a mnohé nepriaznivé životné udalosti, no napriek tomu pri sebe vždy stáli v dobrom aj v zlom.

.zdroj

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť