Nezaradené

12 faktov, ktoré znejú ako vtip, no sú pravdivé

Neverili by ste…

Muža v Sudáne prichytili s kozou

Sudánskeho muža prichytili pri sexe s kozou. Skončilo to tak, že zaplatil 15 000 sudánskych dinárov (cca 50 eur) jej majiteľovi a kozu si chcel neskôr vziať za „ženu“ …

Q1-225x300img: cdn.jewsnews.co.il

V roku 2004 Microsoft žaloval študenta

14. januára 2004 zažalovala spoločnosť kanadského študenta, Mike Rowea, kvôli názvu jeho domény- “MikeRoweSoft.com”. Kanaďan používal svoj web na podnikateľské účely, no Microsoftu sa táto zhoda ich mien nepáčila. Spoločnosť Microsoft neskôr zaplatila všetky výdavky, ktoré mal Rowe s vytváraním novej stránky. Dokonca mu darovali nový Xbox.

V roku 1996 muž v Kentucky žaloval sám seba.

Poisťovňa mužovi vyplatila 300 000 dolárov potom, čo ho buchol do hlavy spätný chod bumerangu.

Keď rozpustíte vo vode viagru a vložíte do nej kvety, vydržia dlhšie

Izraelskí a austrálski vedci objavili, že zamiešaním malej dávky Viagry do vázy s vodou môže predĺžiť životnosť kvetov a ochrániť ich pred vädnutím. Stačí vraj 1 mg.

21218427_BG1img: kltv.images.worldnow.com

Keď v USA dali do prevádzky vlaky, Američania sa domnievali, že ženské telá nezvládnu rýchlosť 50 míľ za hodinu.

Niektorí verili, že takáto vysoká rýchlosť roztopí ľudské telo, iní zase, že pri takejto rýchlosti vyletí ženám z tela maternica.

Dvaja muži v Chicagu sa pokúsili vylúpiť reštauráciu so striekacou pištoľou

A to nie je celá absurdita! … keď im majiteľ povedal, že nemá robotu a nech sa vrátia za hodinu, skutočne to urobili. Prišli však priamo do rúk polícii. Dokonca boli obvinení z držania repliky strelnej zbrane!

n-SUSPECTS-628x314img: i.huffpost.com

Žena vo veku 90 rokov uzavrela dohodu s 47 ročným právnikom, no prežila ho.

Muž platil žene mesačne 2500 frankov, pretože bol skutočne očarený jej bytom a poistil sa, aby po jej smrti patril práve jemu. Svojho vysneného bytu sa však nedožil. Stará pani ho prežila a zomrela v jej 122 rokoch.

V reštaurácii v Číne pracujú roboti?

Ľudia v miestnej reštaurácii boli zmätení, ako môžu dvaja ľudia pracovať nonstop 22 hodín. Všetko sa však vysvetlilo, keď prišli na to, že reštauráciu vedú dva páry dvojičiek.

e7df432f0fa9-e1455473019922img: unbelievable-facts.com

Kniha s názvom ,,Všetko, čo muži vedia o ženách“ má viac ako 100 strán, prázdnych.

Napriek tomu sa z tejto knihy predalo viac ako milión výtlačkov. Autor knihy- psychológ sa knihou snažil predať jasné posolstvo.

DROXRUcimg: i.imgur.com

Na začiatku 20. storočia kone spôsobovali také znečistenie ich výkalmi, že autá boli považované za lepšie a šetrnejšie alternatívy.

Na začiatku 20. storočia vzrástol v amerických mestách tak počet koní, že bolo nemožné udržiavať čisté ulice. Hromady hnoja z koní, ktoré pokrývali ulice dennodenne prilákali húfy múch a tvorili silný zápach. Tento stav viedl k zvýšeniu ochorení a celkovému znečisteniu miest.

1424img: weirdpanda.com

Jašter známy ako „Jašteričí Ježiš Kristus“

Táto zaujímavá jašterica má schopnosť behať po vode. Dokáže to totiž rýchlosťou 1,5 metra za sekundu. Umožňujú mu to dlhé zadné nohy, ktoré majú medzi prstami zvláštne kožené blanky a tie ho vždy zlomok sekundy udržia na hladine. Takto prebehne po vode niekoľko desiatok metrov.

giphyimg: giphy

Masturbovanie viac ako 21-krát za mesiac môže znížiť šancu na rakovinu prostaty.

V štúdii, ktorá zahŕňala 200 000 ľudí, vedci skúmali účinky nadmernej masturbácie u mužov v súvislosti s pravdepodobnosťou vzniku rakoviny prostaty. Vedci zistili, že tí, ktorí masturbovali v priemere 4-7-krát za mesiac nevykazoval zvýšenie ani zníženie rizika vzniku rakoviny prostaty. No u mužov, ktorí masturbovali viac ako 21-krát mesačne zistili nižšiu šancu dostať rakovinu prostaty.

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť