modre oci
Nezaradené

12 súrodencov celebrít, o ktorých ste nevedeli, že existujú

Pohľad na ich fotografie vo vás zanechá divný dojem, že vyzerajú ako niektorí slávni ľudia, ktorých ste už niekde videli. Je to pravdepodobne preto, že sú to v skutočnosti nie tak slávni súrodenci celebrít.

Môžu byť menej populárni a majú menej fanúšikov (a „haterov“), ale táto skutočnosť ich nerobí o nič menej úžasnými. Niektorí z nich sú ťažšie rozoznateľní od svojich slávnejších súrodencov, zatiaľ čo iní sa na seba takmer vôbec nepodobajú. Veď, posúďte sami.

Doug Pitt a Brad Pitt
img: via brightside.me

Doug Pitt, ktorý je o tri roky mladší ako jeho brat Brad, je dobre známy pre jeho charitatívne projekty. Je to úspešný podnikateľ a filantrop, ktorý bol tiež vyslancom Dobrej vôle Tanzánijskej zjednotenej republiky od roku 2010.

Antonia Kidman a Nicole Kidman
img: via brightside.me

Jedna z najkrajších hollywoodskych herečiek, Nicole Kidman, má tiež krásnu mladšiu sestru Antoniu, ktorá je novinárka a televízna moderátorka v Austrálii.

James Haven a Angelina Jolie
img: via brightside.me

James Haven spočiatku taktiež plánoval stať sa hercom a aj keď sa vzdal svojho filmového sna, hral významnú úlohu v kariére jeho mladšej sestry. Dokonca dostal cenu Georga Lucasa za študentský film, ktorý režíroval a obsadil v ňom svoju sestru počas štúdií na univerzite v Južnej Kalifornii.

Alex Watson a Emma Watson
img: via brightside.me

Táto roztomilá mužská verzia Emmy Watson je jej mladší brat, Alex. Zahral si aj dvakrát komparz vo filmovej sérii Harry Potter, ale následne sa rozhodol pokračovať vo svojej profesionálnej dráhe ako model.

Hunter Johansson a Scarlett Johansson
img: via brightside.me

Vedeli ste, že Scarlett Johanssondvojča Huntera? Je tiež herec, ale nebol zapojený do príliš mnoho projektov. Potom, čo sa vzdal svojej hereckej kariéry išiel do politiky a úspešne pracoval v roku 2008 na kampani a znovuzvolenia prezidenta Obamu.

Lee Anne DeVette a Tom Cruise
img: via brightside.me

Staršia sestra Toma Cruisa, Lee Anne, bola vedúca PR manažérka v tíme svojho brata. Pracovný rodinný vzťah dlho nevydržal, a teraz ako nasledovníčka scientológov sa môže so svojim bratom stretnúť len počas ich duchovného stretnutia.

Mónica Cruz a Penélope Cruz
img: via brightside.me

Mónica Cruz je úspešná španielska herečka a tanečnica, ktorá je takmer rovnako slávna ako jej staršia sestra Penélope. Sestry tiež nedávno spustili svoju novú kolekciu oblečenia.

Natasha Law a Jude Law
img: via brightside.me

Staršia sestra Jude Law, Nataša, je známa anglická maliarka a grafička.

Lizzy, Victoria a Robert Pattinson
img: via brightside.me

Tieto dievčatá sú Robertove staršie sestry. Lizzy je anglická speváčka a skladateľka, ktorá nahrala niekoľko vokálnych diel pre „Twilight ságu“, zatiaľ čo Victoria je úspešnou podnikateľkou.

Michael Kutcher a Ashton Kutcher
img: via brightside.me

Dvojča Ashtona Kutchera, Michael, má mozgovú obrnu a keď bol malý podstúpil transplantáciu srdca. V súčasnej dobe je Michael hovorca advokátskej organizácie „Siahanie ku hviezdam“, ktorá podporuje ľudí s mozgovou obrnou.

Lynda Lopez a Jennifer Lopez
img: via brightside.me

Mladšia sestra Jennifer Lopez, Lynda, tiež známa ako Ly-Lo, je americká novinárka, ktorá získala cenu Emmy v roku 2001 za ranný spravodajský program.

Jonathan Firth a Colin Firth
img: via brightside.me

Jonathan Firth je anglický herec, ktorý okrem svojich početných rolí v divadle narozprával audioknihy a urobil niektoré pozoruhodné rozhlasové a televízne vystúpenia.

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť