modre oci
Nezaradené

Toto je 13 najočakávanejších filmov v roku 2017

Aby sme potešili všetkých skutočných milovníkov filmu, zostavili sme zoznam 13 najočakávanejších filmov v nadchádzajúcom roku 2017.

1

Thor: Ragnarok

img: brigtside.me

Budúci rok Marvel Studios plánuje vydať ďalší komixom inšpirovaný film, tentoraz zasadený vo svete Thora. Mocný syn Odina sa spojí s Hulkom, aby zabránili Ragnaroku (koncu sveta). Aby však mohli zachrániť svet, naši hrdinovia budú musieť bojovať s ohnivým démonom Surturom, ktorý chce spáliť kráľovstvo Nine Realms a zabiť väčšinu jeho obyvateľov.

2

Justice League

img: brightside.me

Batman a Superman vytvoria nový tím potom, ako sa nová hrozba chce chopiť celého sveta. Meno zlosyna je Darkseid, a jeho sila je tak zničujúca, že dokáže zneškodniť celú galaxiu. No s cieľom nájsť a povolať nevídané spoločenstvo meta-ľudí, Bruce Wayne bude musieť prehľadať celú zem.

3

The Dark Tower

img: brightside.me

Film, ktorý by mali vidieť všetci fanúšikovia Stephena Kinga! Dlho očakávaná filmová adaptácia jeho svetoznámej fantazíjnej série Temná veža sa uvedie do kín v lete 2017. Tento film sa zameria na pištoľníka Rolanda (Idris Elba) a jeho výpravu k mystickej veži, ktorá môže zastaviť zničenie jeho sveta.

4

xXx: Return of Xander Cage

img: brightside.me

Charakter, ktorý bude stvárňovať Vin Diesel bude mať za úlohu nielen zostaviť úplne nový tím profesionálov, ktorí mu pomôžu naplniť misiu, ale aj presvedčiť týchto nebojácnych chlapov, aby ho nasledovali. Ak sa vám páčia úžasné bojové scény, vzrušujúce automobilové naháňačky, a riskantné kúsky, tak pri tomto filme si prídete na svoje.

5

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

img: brightside.me

Jack Sparrow má znova smolu: desivý kapitán Salazar, vodca posádky duchov mŕtvych pirátov a starý nepriateľ kapitána Jacka, uniká z Diablovho trojuholníka a chce zabiť každého piráta na mori, vrátane Jacka. Jediná šanca na prežitie je získať legendárny Poseidonov trojzubec, mocný artefakt, ktorý vraj dáva svojmu majiteľovi úplnú kontrolu nad morom.

6

Wonder Woman

img: brightside.me

Diana, princezná Amazoniek, vyrástla medzi bojovníkmi na chránenom ostrove. Ale keď mladý pilot (Chris Pine) havaruje na ich brehoch a povie jej o masívnom konflikte, ktorý môže zničiť celú planétu, rozhodne sa opustiť svoj domov a zastaviť túto hrozbu. V boji bok po boku, odhalia hrdinovia svoje skutočné schopnosti a pochopia, za čo sú ochotní bojovať.

7

Tulip Fever

img: brightside.me

Veľmi mladá žena (Alicia Vikander) je nešťastne vydatá za bohatého staršieho muža. Ale život hlavnej hrdinky sa úplne zmení, keď jej bohatý manžel najme mladého umelca, aby namaľoval ich portréty. Vášeň medzi nimi je nezastaviteľná. Ale ako môžu zostať spolu, keď všetko a všetci stoja proti nim?

8

Star Wars: Epizóda VIII

img: brightside.me

Reyine prvé kroky viedli do väčšieho sveta v Star Wars: The Force Awakens a jej veľkolepá cesta bude pokračovať spolu s Finnom, Poem, a Lukeom Skywalkerom v ďalšej časti ságy Star Wars. Kto je Rey? Aký je jej pôvod? Tieto otázky prinesú nečakané odpovede.

9

Submergence

img: brightside.me

James je držaný v zajatí džihádistov v Somálsku a jeho milovaná Danielle sa pripravuje ponoriť do najhlbších častí oceánu. Sú od seba vzdialení na tisíce kilometrov, ale ich láska je jediná vec, na ktorej záleží, a to im dáva silu žiť a bojovať.

10

Kong: Skull Island

7851060-31-1479746196-650-c9bbdaccde-1480316976img: brightside.me

Obyčajná expedícia na stratený ostrov sa premení na katastrofu. Od samého začiatku tím prieskumníkov chápe, že tam nie sú vítaní. Avšak, ešte stále si neuvedomujú, že ten koho by sa mali báť nie je majiteľ ostrova, a že vchádzajú na územie mýtického Konga.

11

The Boss Baby

7851110-32-1479746376-650-3da170b864-1480316976img: brightside.me

Život sedemročného Tima plynie obvyklým spôsobom: jeho rodičia ho milujú, má veľkú predstavivosť a zdanlivo žiadne problémy. Ale všetko sa zmení, keď rodinu doplní malý braček. Nosí obleky, rieši obchodné problémy a manipuluje s jeho rodičmi tak obratne, že pre Tima je ťažké zistiť, kto je jeho priateľ a kto nie je.

12

Strážcovia Galaxie 2

7850960-23-1479748300-650-045ad9f970-1480316976img: brightside.me

Peter Quill si vytvorí svoj vlastný tím, nájde si skutočných priateľov a v každom vzbudzuje rešpekt. Jediná vec, ktorá ho teraz trápi je jeho pôvod. Vie, že jeho otec sa stratil niekde vo vesmíre. Ale kto bol ten muž? Na jar budúceho roka sa dozvieme odpoveď.

13

Power Rangers

7851160-35-1479748828-650-174aa77f84-1480316976img: brightside.me

Skupina stredoškolákov, z ktorých každý má svoje vlastné obavy a problémy zrazu nadobudne unikátne super schopnosti. Naša planéta je v nebezpečenstve a iba títo mladí hrdinovia ju môžu zachrániť.

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť