modre oci
Nezaradené

Farmár so svojim synom vytvárajú obrovských recyklovaných Transformerov

Otec a syn z juhovýchodnej Číny tvoria tím, ktorí začali vytvárať obrovských recyklovaných Transformerov z vyradených automobilových dielov. Predávajú sa za viac ako 160.000 dolárov ročne.

Yu Zhilin je poľnohospodár, ktorý má záľubu vo výtvarnom umení, rozhodol sa preto začať vytvárať robotov z náhradných automobilových dielov vo svojom voľnom čase. O tri roky neskôr dokončil svojho prvého recyklovaného Transformera spolu s jeho synom Lu Yingyun. Obrovský Optimus Prime a Bumblebee boli zhromaždení v provizórnej dielni.

recycled-scrap-metal-sculpture-transformers-father-son-farmer-china-1 recycled-scrap-metal-sculpture-transformers-father-son-farmer-china-2 recycled-scrap-metal-sculpture-transformers-father-son-farmer-china-3 recycled-scrap-metal-sculpture-transformers-father-son-farmer-china-4 recycled-scrap-metal-sculpture-transformers-father-son-farmer-china-5 recycled-scrap-metal-sculpture-transformers-father-son-farmer-china-6 recycled-scrap-metal-sculpture-transformers-father-son-farmer-china-7 recycled-scrap-metal-sculpture-transformers-father-son-farmer-china-8

Zdroj: .src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť