modre oci
Nezaradené

Mačka „Grumpy cat“ zarobila 100 miliónov dolárov a nekončí

Mačka Grumpy, pôvodným menom Tardar Sauce, sa stala hitom pred dvoma rokmi. Majiteľkyn brat zavesil na internet fotografiu zvieraťa s nahnevaným výrazom, za ktorý vraj môže istá choroba, a potom aj videá, aby doložil, že nejde o podvrh.

Grumpy cat sa stala senzáciou. Na Facebooku má milióny fanúšikov, vyšla o nej kniha aj kalendár, vystupovala v reklame aj v televízii vrátane americkej verzie Superstar, má obchodnú značku a dokonca aj manažéra. Všetky tieto aktivity, majú spolu neuveriteľný honorár vo výške 99,5 milióna dolárov.

„Čo dokázala moja mačka za dva roky je nepredstaviteľné a absolútne šokujúce,“ povedala v rozhovore pre britský server Express. „Už po pár dňoch odkedy sa objavila na sociálnych sieťach som mohla dať z pozície čašníčky výpoveď. Telefón sa odvtedy nezastavil, neustále mi vyzváňa.“ Tabatha Bundesen z Arizony je dnes multimilonárkou.grumpy_cat_meme_2_by_jinxxnixx-d5m15cj

Zárobky Grumpy cat predbehli aj zárobky mnohých amerických superhviezd, ako napríklad Gwyneth Paltrow, ktorá za uplynulý rok zarobila „len“ 18,6 miliónov dolárov. To však nie je všetko, mačka na plnej čiare porazila aj najúspešnejších a najlepšie platených futbalistov, ako napríklad Cristiana Ronalda, ktorý minulý rok zarobil slušných 42,2 miliónov dolárov.

Mačka svojej majiteľke ešte určite urobí radosť. Tieto vianoce má prísť do kín film s názvom „Grumpy Cat’s Worst Christmas Ever.” SPM53d5c3_grumpy

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť