Nezaradené

Manželka premiéra Singapúru nosí so sebou 15 dolárovú kabelku, a má nato ušľachtilý dôvod

Vieme, že pri štátnych návštevách manželky politikov na najvyšších postoch obvykle dávajú prednosť noseniu najelegantnejšieho oblečenia a drahých doplnkov. Ale Ho Ching, manželka Singapúrskeho premiéra, má na to iný názor.

img: via brightside.me

Na štátnu návštevu do Bieleho domu si vybrala 15 dolárovú kabelku z džínsoviny potlačenú dinosaurami. A nie je prekvapujúce, že čoskoro bol po týchto kabelkách veľký dopyt. V skutočnosti to nebola obyčajná kabelka: bola navrhnutá singapúrskym študentom z Pathlight School, singapúrskej prvej školy zameranej na autizmus. 19-ročný Seetoh Sheng Jie bol od detstva fascinovaný dinosaurami, a práve z tohto dôvodu si vybral túto potlač na kabelku. Mimochodom, každá položka vytvorená študentmi z Pathlight School sa predáva maloobchodníkmi a mladí návrhári získavajú z predaja ich výtvorov časť z výnosu.

img: via brightside.me

Ho Ching sa tak so svojou novou kabelkou rozhodla podporiť tento skvelý nápad. Je tiež patrónkou Asociácie autizmus v Singapúre, organizácie, ktorá začala tento projekt. Jej čin je dôkazom, že dobré skutky a láskavosť ešte nevymreli.

img: via brightside.me

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť