modre oci
i.dailymail.co.uk
Nezaradené

Mexičan s najdlhším penisom sa odmieta vzdať svojej pýchy na úkor zdravia

Roberto Esquivel Cabrera je 54-ročný Mexičan, ktorý by na prvý pohľad nebol ničím zvláštny. Že niečim trpí, môže prezradiť až jeho chôdza.

Roberto pochádza z mesta Saltillo v Mexiku. Známym sa stal v roku 2015, keď sa preslávil ako muž s najdlhším penisom na svete. Meria približne 48 cm. Pre Barcroft TV sa Roberto vyjadril:

Rád by som bol v Guinnessovej knihe rekordov, ale nechcú mi to uznať. Som slávny, pretože mám najväčší penis na svete. Som šťastný pre svoj penis. Nepoznám nikoho, kto by ho mal taký veľký ako ja.

Foto:i.dailymail.co.uk

Jeho pýcha mu však komplikuje život. Od chorôb, ako zápaly močových ciest, po komplikácie v bežnom živote. Nemôže nosiť pracovnú uniformu tak, ako jeho ostatní kolegovia, nemôže si kľaknúť na kolená, dokonca nemôže ani ležať na bruchu. Lekári radia jediné – odstrániť prebytočnú masu. Samotný penis, podľa vyšetrení nemeria v skutočnosti tak veľa, ide prevažne o masu tkaniva identickú s predkožkou. Odhadovaná dĺžka penisu je približne 18 cm.

Foto:i.dailymail.co.uk

Lekári chcú zredukovať túto anomáliu a prinavrátiť tak Robertovi normálny tvar penisu a možnosť znovu sexuálne žiť a mať potomstvo. Napriek tomu sa Roberto odmieta vzdať svojej pýchy a dúfa, že raz nájde ženu, ktorá to ocení. Tak isto verí, že sa stane porno-hviezdou. Zatiaľ je však akýkoľvek pokus o pohlavný styk nemožný.

Foto:i.dailymail.co.uk

Iný kraj, iný mrav

V latinskej kultúre má mužnosť svoje merítko. Čím väčší penis, tým väčší „macho“ je z muža. Nedá sa však hovoriť o tom, že by bola k Robertovi štedrá príroda, ako skôr o bizarnosti jeho konania. V mladosti na svoje prírodzenie vešal závažie, aby ho (doslovne povedané) natiahol.

Nie som smutný, pretože viem, že v Amerike žije veľa žien. Jedna z nich bude isto tá pravá.

zdroj: dailymail.co.uk

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť