Nezaradené

NOVINKA: Kondóm, ktorý nepraskne!

Švédska spoločnosť LELO je označovaná za Apple vo svete sexuálnych pomôcok. Kondóm LELO HEX zabraňuje nepríjemným situáciám ako je pretrhnutie kondómu.

Povrch kondómu tvorí šesťuholníková štruktúra pripomínajúca včelie plásty. Kondóm je silnejší, spoľahlivejší a pohodlnejší oproti bežne dostupným kondómom. Pravdepodobnosť jeho roztrhnutia je omnoho nižšia. Jeho hrúbka je 0.055 mili­met­rov.

Spoluzakladateľ spoločnosti LELO, Filip Sedec, skúšal, čo všetko kondóm vydrží, snažil sa ho dokonca prepichnúť, čo sa mu nepodarilo.

https-%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F117665%2FCondom-2_Desktop

img: mashable.com

Najväčšia celoamerická štúdia o sexualite z roku 2010 ukázala, že 45% mužov a 63% žien nepoužíva kondóm pri pohlavnom styku s novou známosťou. Takéto správanie však môže viesť napr. k prenosu pohlavných chorôb.

„Je škoda, že v roku 2016 používame produkt, ktorý je rovnaký takmer 100 rokov. Verím, že moderná technológia môže vyrobiť oveľa lepšie kondómy,“ povedal Filip Sedec.

Kondóm LELO HEX absorbuje tlak, ktorý rozloží na šesť rôznych smerov, vďaka čomu nedochádza k jeho roztrhnutiu. Účastníci sexuálneho aktu si tak môžu užiť intenzívnejšie trenie. Ak sa pokúsite kondóm prepichnúť, dierka zostane v jednej časti štruktúry, avšak kondóm nepraskne celý.

https-%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F117660%2FHex-Breakage_1

img: mashable.com

Za negatívum LELO HEX kondómov môžeme považovať ich cenu, za 3 kusy zaplatíte 9,90 dolára, za 12-kusové balenie zaplatíte 19,9 dolára.

Kondómy LELO HEX odporúča aj Charlie Sheen, ktorý sa minulý rok priznal, že už roky bojuje s vírusom HIV, ktorým sa nakazil počas nechráneného sexu. Aj preto sa rozhodol propagovať LELO HEX kondómy, ktoré sa nedajú poškodiť, vďaka čomu sa zabráni šíreniu pohlavne prenosných chorôb.

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť