modre oci
Nezaradené

Príbeh ako z Pošty pre teba. Dve kolegyne zistili, že sú sestry, ktoré sa nevideli 40 rokov

Nazvite si to ako chcete, ale toto nie je len taká obyčajná zhoda náhod. Siroty z južnej Kórey sa po adopcii a 40 rokoch odlúčenia stretli na úplne inom kontinente. Uchádzali sa o pracovné miesto v tej istej nemocnici bez toho, aby jedna o druhej vedeli.

Siroty rozdelila adopcia

Dve osirotené sestry, ktoré rozdelila adopcia pred desiatkami rokov, sa stretli v tej istej nemocnici na Floride. Štyridsiatničky boli ohromené, keď zistili, že sú príbuzné. nevideli sa od sedemdesiatych rokov, kedy boli adoptované do dvoch amerických rodín. Eun-Sook, dnes Meagan Hughes, odišla so svojou matkou od otca alkoholika, pričom druhá dcéra ostala s ním. Po smrti otca sa dostala do sirotinca, odkiaľ bola adoptovaná americkou rodinou z Virgínie.
tdy_lostsistersgrab3_151013_7c76f57900ed61aa100f3988b5b90a26
img: via nbcnews.com

Druhá sestra Pok-nam Shin, dnes Holly Hoyle O´Brien, má tiež spomienky na detský domov, no už menej na matku. Netuší čo sa s ňou stalo. Neskôr bola takisto adoptovaná americkou rodinou. Celý čas žila v štáte New York, iba necelých 500km od svojej setry.

Kolegyne zistili, že sú setry

Začiatkom roka bola Holly prijatá do nemocnice na Floride na pozíciu sestričky. Pracovala na štvrtom poschodí. O tri mesiace bola na to isté poschodie prijatá aj jej sestra. Obe ženy pracovali na tej istej zmene a veľmi rýchlo sa spriatelili.

 

Test DNA to potvrdil

Setry nemohli veriť, že toľko náhod ich mohlo opäť spojiť. „Povedala som si, že toto je príliš dobré, aby to mohla byť pravda,“ uviedla Holly. Dodala, že ihneď si museli urobiť testy DNA, aby zistili či je to naozaj možné. Objednali si domáce testy z Kanady, urobili výter ústnej dutiny a poslali ich na analýzu. Výsledky boli pozitívne.

„Nemohla som tomu uveriť. Triasla som sa, bola som vo vytržení.“ Jej setra bola rovnako prekvapená. „Keď som to počula od Holly, bola som v šoku. Mám setru,“ dodala radostne.

img: via timeinc.net

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť