modre oci
roverpass.com
Nezaradené

Na týchto miestach si oddýchnete zaručene viac ako kdekoľvek inde

Nie je oddych ako oddych. Sú miesta, ktoré vás uchvátia od prvého okamihu tak, že nebudete chcieť odísť a kde načerpáte oveľa viac energie ako pri obyčajnom leňošení. Tu vám prinášame ochutnávku z niekoľkých.

1

Napa Valley

Pre milovníkov vína je tu údolie Napa. Celá komunita je založená na svojej láske k vínu čomu je prispôsobené aj okolie. Stovky akrov viníc, veľa možností občerstvenia zaujímavým jedlom a nakoniec nemalý počet kúpeľov uspokojí aj tých najnáročnejších pôžitkárov.

Foto: travelblat.com

Foto: squarespace.com

Foto: vqronline.org

2

Martha’s Vineyard

Tento ostrov má dlhodobú povesť ako úkryt celebrít, pričom si stále udržuje svoje kúzlo a majestátnu krásu. Ak budete mať šťastie môžte naraziť dokonca aj na Baracka Obamu, ktorý sem často rád zavíta, čo svedčí o pokojnej atmosfére tohto miesta.

Foto: wordpress.com

3

Hawaii

Niekomu môže prísť stereotypný, avšak stále je dlhodobo populárny vďaka svojim službám, ktoré môže poskytnúť návštevníkom. Ak vás nezaujme tradičný Hula tanec, párty či koktaily, určite si prídete na svoje v menej osídlených častiach ostrovov, kde vás uchváti príroda a samozrejme stále činné sopky.

Foto: hawaii2050.org

4

Sedona

Ak nachádzate radosť v osamelých prechádzkach alebo túrach, určite sa budete cítiť v Sedone ako by bola vyrobená pre vás. Jej červené skaly, bohaté pôdy, a všeobecný sépiový odtieň vám poskytne pohľad na prírodu vo farbách, ktoré ste pravdepodobne nikdy predtým nevideli.

Foto: sedonareal.com

5

Lake Tahoe

Toto najväčšie vysokohorské jazero v Severnej Amerike vás očarí svojou scenériou počas celého roka. V lete si môžete dopriať oddych pri rybách, turistike alebo rôznych rekreáciách. No a v zime si môžete samozrejme užiť zábavu v kope lyžiarskych stredísk v nádhernom prostredí.

Foto: enviroaccounting.com

6

Yellowstone

Nakoniec tu máme najrozmanitejší národný park. Yellowstone je neuveriteľná zmes tej najkrajšej prírody, pretože kde inde môžete vidieť svieže lesy, horúce pramene, byvoly putujúce krajinou a samozrejme legendárne gejzíry v jednom? Dychberúca nedotknutá príroda z vás spraví bádateľa, ktorý bude chcieť každému rozprávať o svojich cestách a zážitkoch.

Foto: feelgrafix.com

Foto: puckettexcursions.com

Určite si niekedy doprajte trochu času na poriadny aktívny oddych, ktorý budete mať v pamäti do konca svojho života.

zdroj: everydaypowerblog.com

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť