Nezaradené

Zázrak, ktorý nič nestojí

Veľa ľudí sa rado a často smeje, no menej z nich vie o pozitívnych účinkoch smiechu na človeka. Smiech by mal byť každodennou súčasťou nášho života. Patrí k prejavom najlepších ľudských emócií.

Smiech je overeným nástrojom na odbúravanie stresu, hnevu a všetkých negatívnych emócií. Nie je len prejavom pozitívnej emócie, ale i elixír zdravia.

Smiech jednoznačne zlepšuje náš život. Účinne odbúrava hnev, stres i frustráciu. Pôsobí priamo antidepresívne. Ovplyvňuje tiež prah vnímania bolesti, zlepšuje náladu a uvoľňuje pozitívne emócie, čím prispieva k pozitívnemu mysleniu.

Jedným slovom zázrak, ktorý nič nestojí. Navyše je pohodlný a ľahko dostupný. Pomáha tiež v zlepšení komunikácie, do ktorej vnáša pokoj a uvoľnenie. Smiech taktiež uvoľňuje svaly na tvári a svaly na celom tele. Zaručene vám zlepší zdravie i kondíciu.

Smiech nepozná obmedzenia, ani hranice. Tie si stanovuje každý sám. Smiech je ako korenie, ktoré dochucuje život o dobrú zábavu a radosti zo života. Platí, čim viac smiechu, tým menej stresu. Čím menej stresu, tým viac radosti a čím viac radosti, tým viac zdravia. Je to jednoduché a účinné, tak prečo s tým nezačať hneď? : )

792639_smiech

Zdroje:.src, .src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť