modre oci
Nezaradené

6 vecí, ktoré bežne vyhadzujete do koša. Na internete ich však môžete speňažiť

Veci, ktoré denne často končia v koši je možné na internete predať. Čudovali by ste sa, čo všetko ľudia kupujú. Nie nadarmo sa hovorí “Pre niekoho odpad, pre iného poklad.” Samozrejme, majetok na tom pravdepodobne nezarobíte, ale každé euro navyše je dobré.

1

Vrchnáky z plastových fliaš

Umelci a remeselníci vám na ebay zaplatia za plastové vrchnáky, ktoré ste spolu s fľašami plánovali vyhodiť. A pritom to nedá ani príliš veľa námahy. Zaveste si v kuchyni jednu tašku, kde ich budete zbierať a keď raz bude plná, opäť ju zaveste, tentoraz na ebay alebo podobnú stránku a kupec sa možno nájde.
190.png
img: via distractify.com

2

Staré, potrhané, zničené tričká

Namiesto toho, aby ste sa potrhaného či praním zničeného starého trička zbavili, skúste ho predať na internete ako handru. Čudovali by ste, ale aj toto ľudia kupujú.
210.png
img: via distractify.com

3

Papierove trubičky

Áno, aj papierové trubičky z kuchynských utierok alebo toaletného papiera sú žiadaným tovarom medzi remeselníkmi a výtvarníkmi. Naozaj.
38.png
img: via distractify.com

4

Prázdne poháre od sviečok

Že ich vyhadzujete? Prestaňte! Zaveste ich online, veďsa za pokus nič nedáte.
46.png
img: via distractify.com

5

“Uško” z plechovky

Ak patríte k ľuďom, ktorí denne pijú nápoje z plechoviek, mali by ste spozornieť. “Ušká”, pomocou ktorých plechovky otvárate, majú na nete tiež svojich kupcov. Pravdepodobne musíte vypiť veľa nápojov predtým, než nazbierate dostatočné množstvo, no s pocitom, že raz ich speňažíte sa to môže podariť 🙂
52.png
img: via distractify.com

6

Zľavové kupóny

Dostali ste kupóny, poukážky na zľavy a nepotrebujete ich. Vždy sa nájdu ľudia, ktorí by ich radi kúpili za nižšiu cenu ako je ich hodnota. Vy dostanete peniaze za niečo, čo nepotrebujete a kupec dostane kupón za výhodnú cenu.
62.png
img: via distractify.com

img: via distractify.com

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť