modre oci
depositphotos.com
Nezaradené

10 možno prekvapivých vecí, ktoré mužov na ženách naozaj priťahujú

Ak si myslíte, že mužov zaujímajú ženy s bezchybným telom, dokonale upraveným make-upom či sexi spodnou bielizňou, mýlite sa!

V skutočnosti na ženách milujú niečo celkom iné. Prinášame vám 10 vecí, ktoré mužov na ženách priťahujú, o ktorých ste možno ani netušili.

1

Ranné naťahovanie

Foto: depositphotos.com

Samozrejme, muži majú radi krátke sukne a vysoké podpätky, ale sledovať ženu v domácom prostredí môže byť oveľa zvodnejšie. Muži milujú, keď ženy vstanú z postele a naťahujú sa v pyžame. Ženy sú pre mužov viac bezbranné, otvorené a zraniteľné.

2

Strapaté vlasy

Foto: pexels.com

Môžete stráviť veľa času a peňazí v kaderníckom salóne, avšak muži preferujú ženy s prirodzenými vlasmi. Na prvý pohľad neudržiavané vlasy na mužov pôsobia oveľa viac príťažlivo ako tie upravené.

3

Žiadny make-up

Foto: depositphotos.com

Väčšina mužov preferuje ženy, ktoré nosia len minimálne množstvo make-upu alebo žiadny a nie je to len tým, že milujú prirodzenosť. Neradi sa bozkávajú so ženou, ktorá ich svojim make-upom zašpiní.

4

Zaoblené bruško

Foto: Pinterest

Ak si myslíte, že mužov priťahuje chudé a ploché brucho, mýlite sa. Na žene nie je nič krajšie ako brucho, ktoré je trochu mäkké a guľaté. Aj Marilyn Monroe kedysi povedala: „Žena bez brucha je ako dom bez balkóna.“ Len ťažko s týmto výrokom nesúhlasiť.

5

Vrásky

Foto: depositphotos.com

Vrásky trápia viac ženy než mužov. Skutočnosť je však taká, že väčšina mužov považuje vrásky za mimoriadne atraktívne. Koniec koncov, vrásky sú symbolom skúsenosti, zrelosti a múdrosti.

6

Veľký apetít

Foto: depositphotos.com

Ženy, ktoré často riešia diéty, mužov vôbec nepriťahujú. Mať zdravý apetít a nebáť sa zjesť všetko, čo chcete pre muža znamená, že ste sebavedomá a že vás nezaujíma názor ostatných. Takáto žena si získa dôveru chlapa veľmi rýchlo. Vždy však treba mať na pamäti: extrémy sú nebezpečné!!! Takže na prvom rande nezjedzte všetko, čo uvidíte.

7

Okuliare

Foto: depositphotos.com

Mladí ľudia si často v okuliaroch nepripadajú atraktívne, v zrelom veku však prichádza opačný efekt. Muži si skôr všimnú ženu s okuliarmi ako tú bez nich. Muž vníma ženu s okuliarmi ako bezbrannú, sebavedomú i nezávislú.

8

Neopálené miesta

Foto: depositphotos.com

Ženy sa často rozčuľujú, keď vidia časti svojho neopáleného tela. Avšak, tento „problém“ mužom vôbec neprekáža, práve naopak. Väčšina mužov tento ostrý kontrast na ženskom tele považuje za príťažlivý.

9

Dlhé sukne

Foto: depositphotos.com

Dlhé sukne nevyzerajú vôbec menej sexi, než tie mini. Dlhé sukne sú ako tajomstvo, ktoré čaká na odhalenie. Dokonca aj keď váš muž videl vaše krásne nohy už tisíckrát, tento kúsok podnieti jeho predstavivosť.

10

Bosé nohy

Foto: depositphotos.com

Drvivá väčšina chlapov považuje bosé ženské nohy za neuveriteľne sexi. V minulosti dokonca mohli muži vidieť ženské chodidlo až po svadbe. Aj dnes ich táto časť tela stále priťahuje.

Tak čo, muži, súhlasíte? 🙂

zdroj: brightside.me

 

 

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť