modre oci
Nezaradené

Aká je podľa štatistiky pravda o priemernej veľkosti penisu vo svete?

Ide o stereotypy alebo je to, čo sa hovorí pravda?

Stereotypy sú všade a týkajú sa mnohých vecí, aj veľkosti penisu. No čo je naozaj pravda? Ako sa k tejto veci stavajú lekárske štúdie? Nedávno zverejnená interaktívna mapa z internetovej stránky Target Map uvádza priemerné veľkosti penisov z celého sveta.

Podľa spomínanej mapy je v Severnej Amerike je priemerná veľkosť vztýčeného penisu 14,2 cm, v Indii je priemer 9,3 cm a najväčšia je strednej a západnej Afrike, najmä v Demokratickej republike Kongo. Tam je to číslo 17,9 cm.

content-1471877805-mappenisimg: TargetMap

No existuje niekoľko vecí, ktoré treba vziať do úvahy. Štatistika môže byť vrtkavá vec. Pokiaľ sa niekto zaujímal o dáta trochu hlbšie, je takmer nemožné zistiť, kde a ako boli získané. K dispozícii je najčastejšie len odkaz na zdroj dát z andromedical.com- webová stránka, ktorá ponúka zväčšenie penisu.

Iné štúdie ukázali veľmi odlišné výsledky. Štúdia z roka 2015 v odbornom časopise British Journal of Urology sa pozrela na výber dát z 20 štúdií. Pokiaľ ide o priemernú dĺžku stoporeného penisu, bolo to 12,93 cm v Indii, v USA to bolo 12,89 cm, v Turecku 12,73 cm a v Nemecku 14,48 cm.

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť