modre oci
Jednohubky

Barney bol bez obleku iba v 12 scénach a iné zaujímavosti o seriáli „Ako som spoznal vašu matku“

Seriál Ako som spoznal vašu matku (HIMYM), má po celom svete obrovské množstvo fanúšikov. Aj keď seriál mal svoju finálnu epizódu odvysielanú v roku 2014, stále má svoju fanúšikovskú základňu veľkú. V článku vám prinášame niekoľko faktov, ktoré ste možno o tomto seriály doposiaľ netušili.

Neil Patrick Harris (Barney) je aj v skutočnosti veľmi talentovaným kúzelníkom. Taktiež je prezidentom The Magic Castle Club v LA.

 

 

Všetky scény z budúcnosti s Tedovými deťmi (Lyndsy Fonseca a David Henrie) boli natočené hneď v prvej sérii, aby počas ďalších sérií nebolo vidno vekový rozdiel. 

Cobie (Robin) aj Alyson (Lilly) boli tehotné počas nakrúcania seriálu. Skutočný manžel Alyson, sa v seriály objavil taktiež. Zahral si po boku Robin ako jej kolega v správach Sandy Rivers.

 

Cobie Smulders je Kanaďankou aj v skutočnom živote. Pochádza z Vancouveru.

Matka Tedových detí (Cristin Milioti) nemala tušenie o akú rolu sa v skutočnosti na konkurze snaží. Po 30 minútovom rozhovore cez Skype priletela do LA na vyskúšanie si role.

 

Manžel Neila Patricka Harrisa, David Burtka hral v seriály Lillynho priateľa zo strednej školy Scootra.

 

Ak by HIMYM nemalo po prvej sérií úspech. Matkou Tedových detí sa mala stať Victoria.

 

V časti kde sa Ted a Robin rozišli, došlo ku skutočným zásnubám. Robin si na dne pohára so šampanským našla prsteň, ktorý si myslela, že je od Teda. Avšak, tento prsteň patril mužovi z vedľajšieho stola, ktorý sa dohodol s producentami, a naozaj požiadal svoju priateľku o ruku.

 

V seriály je iba 12 momentov, kedy sa Barney neobjavil v obleku.

 

„The Pineapple Incident“ je epizóda, ktorá mala najvyššiu sledovanosť.

 

.src

 

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť