Jednohubky

Bratia obnovili ich najvtipnejšie detské fotky

Traja bratia (spolu s ich otcom) vytvorili skvelý darček k narodeninám svojej matky. Dokonca sa pridala aj ich 95 ročná babka. Vybrali staré fotky z detstva a využili ich ako predlohu na staro-nové zábery.

V súčastnosti sa už viac ľudí pokúsilo o podobné oživenie starých fotiek a výsledky sú skutočne skvelé. Títo traja už- dospelí- synovia spravili zo starých rodinných fotiek nové a matka ich dostala v kope ako kalendár. Najviac práce mali vraj chalani so zháňaním oblečenia. Niektoré je presne identické, iné len okopírované či podobné.

three-brothers-remake-childhood-photos-christmas-calendar-gift-3

three-brothers-remake-childhood-photos-christmas-calendar-gift-23three-brothers-remake-childhood-photos-christmas-calendar-gift-22three-brothers-remake-childhood-photos-christmas-calendar-gift-10three-brothers-remake-childhood-photos-christmas-calendar-gift-20three-brothers-remake-childhood-photos-christmas-calendar-gift-11 three-brothers-remake-childhood-photos-christmas-calendar-gift-12three-brothers-remake-childhood-photos-christmas-calendar-gift-6three-brothers-remake-childhood-photos-christmas-calendar-gift-16 three-brothers-remake-childhood-photos-christmas-calendar-gift-17three-brothers-remake-childhood-photos-christmas-calendar-gift-7 three-brothers-remake-childhood-photos-christmas-calendar-gift-8 three-brothers-remake-childhood-photos-christmas-calendar-gift-9 three-brothers-remake-childhood-photos-christmas-calendar-gift-18 three-brothers-remake-childhood-photos-christmas-calendar-gift-4

Zdroj: .src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť