modre oci
Instagram - darth_bador
Nezaradené

Britská modelka na Instagrame zverejňuje fotky, na ktorých vyzerá ako bežná žena. Neskrýva svoje akné, strie či ochlpenie

20-ročná modelka Emily Bador sa snaží pomocou Instagramu dodať sebavedomie „obyčajným“ ženám.

Na jej fotografiách totižto nenájdete dokonalé telo či nalíčenú tvár, ale práve naopak. To čo nájdete sú fotky bez úprav, na ktorých ukazuje svoju prirodzenosť a tým motivuje aj iné ženy k tomu, aby sa mali rady také, aké sú. Na Instagrame má momentálne vyše 86 000 fanúšikov.

Foto: Instagram – darth_bador

Emily priznala, že sama bojovala s hmotnosťou, teraz nalieha na svojich fanúšikov, aby milovali svoje telo, také, aké je. Ani strie, celulitída či ochlpenie z nás nerobí horšie alebo škaredšie, sme nádherné.

K jednej svojej fotografii napísala: “Nikto svoju dokonalosť nikomu nedlhuje. Nie ste menejcenní len preto, že nemáte ploché brucho. Som znechutená a unavená z idealizovania ženského tela. Nie je v poriadku, že ženám diktujú, ako majú vyzerať.”

Keď sa Emily začala venovať modelingu, začala chudnúť a stala sa posadnutá svojimi rozmermi. Chcela dostať čo najviac pracovných ponúk, rovnako chcela cestovať po svete. Vytvorila si mantru, ktorú si opakovala: „Čím budem chudšia, tým viac práce dostanem.“

Foto: Instagram – darth_bador

“Ak vás trápi či niekomu niekde trčí kúsok brucha alebo má akné, jazvy či ekzém, alebo má ochlpenie v podpazuší, tak mi nestojíte ani za chvíľku z môjho času.”

Neskôr si však uvedomila, že to nie je to pravé a vedela, že niečo musí zmeniť. Uvedomila si, že všetko nie je len o hmotnosti a výzore. Svoje myšlienky začala šíriť prostredníctvom Instagramu spolu s prirodzenými fotografiami.

Foto: Instagram – darth_bador

Toto odkazuje svojim fanúšikom: „Musíme zmeniť tento systém, potrebujeme rozmanitosť. Príliš veľa mladých žien trpí duševnými problémami, ktoré vyplývajú z tlaku dnešných médií. „Si viac než svoj vzhľad, si silná, odolná a krásna a ja dúfam, že si to zapamätáš.“

Ostatné fotografie si môžete pozrieť TU!

Foto: Instagram – darth_bador

Foto: Instagram – darth_bador

zdroj: dailymail.co.uk

 

 

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť