modre oci
Nezaradené

Cestujúci boli z agresívneho správania muža vystrašení, až kým sa nerozhodla konať staršia pani

Niekedy aj to najmenšie gesto môže mať veľký vplyv na niečí život. Láskavosť 70-ročnej ženy, nám pripomenula, že prostý ľudský dotyk má zázračné schopnosti.

Muž, ktorý bol súčasťou „posádky“ nadzemnej dráhy vo Vancouveri vykazoval agresívne správanie, či už pohybmi alebo zvýšením hlasom a nadávaním. Cestujúci boli zo správania vysokého muža samozrejme vystrašení až kým sa nestalo niečo v skutku nevídané.

Zatiaľ čo všetci mlčali aby sa nedostali s mužom do konfrontácie jedna staršia dáma sa rozhodla konať. „Jednoducho natiahla ruku a čakala, kým jej to neopätuje…“ Povedal autor fotografie pre CTV News. Držali sa za ruky po dobu 20 minút, až kým nedorazili na zástavku kde muž vystúpil.

womansubway

Potom, čo muž vystúpil, sa autor fotografie rozhodol žene poďakovať. „Boh vám žehnaj, svet potrebuje viac ľudí, ako ste vy.“ Ako jej to povedal, staršia žena sa rozplakala. Keď sa jej spýtal prečo to urobila odpovedala: „Nechcela som, aby sa cítil tak sám.“ Pokračovala: „Som matka, mám dvoch synov oboch v jeho veku a život nie je vždy ľahký.“img: Ehab Taha

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť