modre oci
Getty Images
Nezaradené

Čaká nás ďalší koniec sveta? Podľa vedca hrozí ľudstvu záhuba už tento rok

Objavila sa ďalšia konšpiračná teória, podľa ktorej nám už čoskoro hrozí zánik. Autorom teórie je vedec David Meade, ktorý tvrdí, že sa naša slnečná sústava zrazí s inou, takmer neviditeľnou sústavou telies. Ku kolízii by podľa neho malo dôjsť už tento rok.

V rámci kolízie má vraj do Zeme vraziť takzvaná Planéta X, ktorá ukončí život na našej planéte. Meade svoju teóriu priblížil v knihe „Planet X – The 2017 Arrival“. V nej opisuje, že Planéta X, ktorú konšpirátori považujú za hviezdu, „príde“ so siedmimi obiehajúcimi telesami.

Foto: Getty Images

Táto sústava je vraj ťažko viditeľná kvôli uhlu, v ktorom sa približuje k Zemi. Podľa Meadeho by mala „priletieť “ z juhu. Za dôkaz hroziacej kolízie považuje aj množstvo prírodných katastrof po celom svete. Tie vraj spôsobuje silná gravitácia blížiacej sústavy.

„Napríklad počet zemetrasení sa dramaticky zvýšil a sú omnoho silnejšie,“ tvrdí Meade a dodáva: „Pred verejnosťou sa tento katastrofický scenár drží v tajnosti, aby sa predišlo panike.“ Ďalším dôkazom je podľa neho aj to, že milionári po celom svete si vraj stavajú podzemné bunkre.

Čo si myslíte vy? Môže sa tento scenár vyplniť alebo ide len o ďalšiu nezmyselnú teóriu?

Foto: Getty Images

.zdroj

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť