Nezaradené

Dieťatko sa narodilo priskoro. Rodina však zažila niečo silné

Walter Joshua Fretz sa na tento svet pýtal skôr ako býva normálne. Na tento svet prišiel už v 19-tom týždni. Jeho narodenie pre rodinu Fretzových však znamenalo viac ako si hocikto dokáže predstaviť.

Alexis sa mala stať trojnásobnou šťastnou mamičkou:

Na mojich doktorov a sestry, ktoré sa o mňa starali nemôžem povedať jediné zlé slovo. Modlili sa so mnou, plakali so mnou a boli tu pre mňa zakaždým, keď som niečo potrebovala. Aj napriek tomu, že som zažívala najťažšie chvíle môjho života, som sa cítila byť milovaná. Následujúce ráno priniesla moja sestra Rachel moje dve dcérky Emmu a Michaelu do nemocnice. Nebolo pochýb o tom, že som chcela, aby sa sestry pozreli na svojho nového bračeka. Najmä Michaela bola novým súrodencom mimoriadne nadšená, pretože vždy chcela mladšieho brata. Tušila, že niečo nie je v poriadku, a tak sa začala mojej sestry Rachel pýtať, čo je s jej novým bratom. Stále sa pýtala, či je v poriadku a kedy si ho vezmeme domov. Mojej druhej dcére Emme chvíľku trvalo než pochopila, čo sa vlastne stalo. Povedala som jej, že si Waltera vzal so sebou do neba Ježiš. Vedela som, že rozumela, čo sa jej snažím vysvetliť.

Po zverejnení fotografií dostávala táto matka veľké množstvo listov a správ od ľudí, ktorí si prešli potratmi a stratami pri pôrodoch. Niektorí dokonca použili jej fotografie na to, aby vyhovorili svojim dcéram potrat. „To, čo sa stalo s Walterom sa nás veľmi dotklo a mrzí nás, že sa nenarodil o pár týždňov neskôr, kedy by mal šancu na prežitie omnoho väčšiu.“…

.src&photos:f2photographystudio.com

7

6 (1)

5

4

3

2

8 (1)

9a

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť