enjoyandinvest.com
Nezaradené

Dvojica cestuje po svete a zarába na Instagrame, suma jednej fotky sa môže vyšplhať aj na 9000 dolárov

Dostať za jednu fotku na Instagrame 9 000 dolárov? Tejto dvojici sa to podarilo.

Žijú si svoj sen. Aj to sá da povedať o dvojici instagramerov, ktorí na sociálnu sieť publikujú fotografie z ciest naprieč celým svetom. Tešia sa obrovskej popularite nielen zo strany obyčajných ľudí, ale aj zo strany firiem. Mnohé im za samotné fotografie platia nemalé peniaze.

Foto: instagram.com/gypsea_lust

Jack Morris (doyoutravel) a Lauren Bullen (gypsea_lust) v súčasnosti svojich fanúšikov zásobujú fotkami z Kene. Raňajky si vychutnávajú v obklopení horúceho safari a do tanierov im nakúkajú aj žirafy. Spoločne ich instagramové účty presahujú viac ako 3 milióny fanúšikov. Aj z toho dôvodu sú atraktívni pre mnohé firmy či hotely. Cez svoj Instagram viaceré miesta totiž propagujú a robia im reklamu.

Foto: instagram.com/gypsea_lust

Dnes už zamilovaná dvojica len prednedávnom oslávila svoje prvé výročie. Jack Moriss pre časopis Cosmopolitan povedal, že za fotku už nezoberie menej ako 3 000 dolárov. Najvyššia čiastka, ktorú sa im doteraz podarilo zarobiť len za jedinú fotografiu, je už spomínaných 9 000 u Jacka a 7 500 dolárov u Lauren.

Okrem fotografovania natáčajú aj videá z rôznych rezortov pre konkrétne firmy či značky. Aby ste si to vedeli predstaviť, tak za také dva dni natáčania a päť fotografií raz dostali 35 000 dolárov.

Foto: instagram.com/doyoutravel

Foto: instagram.com/doyoutravel

Pokiaľ práve necestujú po svete, svoj čas trávia životom na Bali. Tento sen im však nespadol do lona. Morris už v 17 rokoch nechal školu a pracoval ako čistič kobercov. Keď dovŕšil 21 zbalil sa a kúpil si jednosmernú letenku do Bangkoku. Podľa jeho slov totiž skutočné dobrodružstvo zažijete len vtedy, keď príliš neplánujete, konáte spontánne a spoznávate nových ľudí.

Foto: instagram.com/doyoutravel

Foto: instagram.com/doyoutravel

Ešte predtým ako rozbehol Jack svoj vlastný Instagram pracoval na tejto platforme pre rôzne firmy. Neskôr ho práca zaviedla na Fiji, kde stretol Lauren. Dnes sú už celkom známou dvojicou, ktorá zahlcuje Instagram priam dokonalými fotkami.

zdroj: businessinsider.com

 

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť