Nezaradené

FOTO: Tínedžerka si kvôli výsmechu chcela oholiť obočie, dnes je z nej začínajúca modelka

Aj keď sa to môže zdať zvláštne, mnoho žien by chcelo mať obočie ako 17-ročná Natalia Castellar. Tínedžerka z Portorika si však vďaka svojej ozdobe nad očami vytrpela mnoho.

Kvôli výraznému obočiu sa v minulosti stala terčom výsmechu. „Keď som bola mladšia, kvôli hrubému a hustému obočiu sa mi vysmievali. Bolo to až také zlé, že som si ho chcela oholiť,“ povedala Natalia pre W Magazine. Našťastie sa k žiletke nedostala. S pomocou sestry fotografky vytvorili zábery, na ktorých zvýraznili Natáliin unikátny vzhľad. Odvtedy si z nej „hateri“ prestali uťahovať.

3a28dd4700000578-3914608-_when_i_was_younger_they_were_all_anyone_would_point_out_i_was_b-a-1_1479034541262img: Instagram/Natalia Castellar

„V tom období sa výrazné obočie postupne dostávalo do módy. Začala som sa cítiť sebavedomejšie. Teraz mi je už jedno, či je to trend alebo nie, svoje obočie milujem. Veď vďaka nemu som odlišná od ostatných modeliek. Obočie sa stalo mojou značkou,“ vysvetlila Natalia.

3a28dd4f00000578-3914608-natalia_castellar_17_said_she_was_teased_as_a_youngster_and_stil-a-9_1479035773111img: Instagram/Natalia Castellar

Fotografie sympatickej tínedžerky si všimli aj vo svete módy a nedávno podpísala zmluvu s modelingovou agentúrou NEXT. Zdá sa, že aj vďaka jej obočiu sa stane cieľom mnohých svetoznámych značiek.

Aký je váš názor? Páči sa vám výrazné ženské obočie?

Lol @ the broken nail…. RIP.

A photo posted by Natalia Castellar Calvani (@kactye) on

? -Earrings from @paste.co!

A photo posted by Natalia Castellar Calvani (@kactye) on

biancanataliaimg: Instagram/Natalia Castellar

naatimg: Instagram/Natalia Castellar

natimg: Instagram/Natalia Castellar

natalia-castellarimg: Instagram/Natalia Castellar

nnaatimg: Instagram/Natalia Castellar

nnatimg: Instagram/Natalia Castellar

 

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť