modre oci
Jednohubky

Hodinky, ktoré zachraňujú svet

Chcete investovať do hodiniek, s ktorými budete dobre vyzerať? Kúpou „1:Face Watch“ sa budete dobre cítiť.

,,1:Face Watch je značka, ktorá prináša globálnu zmenu tým, že zjednocuje ľudí, ktorí pomáhajú tým, čo to najviac potrebujú,“ píše sa na oficiálnej slovenskej stránke projektu.

Cieľom celého projektu je vytvoriť vo svete zmenu, ktorú je potrebné urobiť. Vďaka kúpe týchto hodiniek sa zmenil život už niekoľkým tisícom ľudí. ,,Zatiaľ čo mnohí z nás žijú pohodlný život, takmer polovica sveta prežíva za menej než 2.50 dolárov za deň. Existujú ľudia, ktorí čelia skutočným problémom – chudoba, rakovina, AIDS, nedostatok prístrešia, nedostatok vody. Keď sa všetci spojíme, môžeme zmeniť svet,,“ nájdete na webe, kde si môžete tieto charitatívne hodinky zakúpiť.

Hodiniek je viac druhov. Každý záujemca sa môže rozhodnúť, komu a v akej oblasti chce pomôcť. Sú dostupné v rozličných farbách a bojujú za rôzne globálne problémy- Hlad (biele), Rakovina (čierne), Voda (žlto-priesvitné), Rakovina prsníka (ružové), Životné prostredie (modré), AIDS (červené), Vzdelanie (žlté), Zvieratá (oranžové),… Na slovenskej stránke projektu je zatiaľ možné vybrať si z desiatich rôznych druhov hodiniek. Na tejto adrese, je ich viac:

,,Zmena pochádza z vnútra. To je dôvod, prečo je tvár hodiniek navrhnutá ako zrkadlo. Vždy, keď si na hodinkách pozriete čas, uvidíte tvár. Tvár, ktorá niečo zmenila,“ krásna veta, ktorá vlastne zahŕňa celú podstatu projektu.

P.S. S projektom nemáme žiadnu dohodu. Tento článok nevznikol za účelom reklamy, ale propagácie dobrej myšlienky.

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť