modre oci
Nezaradené

Kanibali opisujú ako chutí ľudské mäso – vrahovia a násilníci sa po svojich činoch priznávajú

Ak máte slabšiu povahu, upozorňujeme už teraz, že v článku sa nachádzajú opisy, ktoré môžu byť niekomu nepríjemné. Slovo „kanibal“ sa spája skôr s históriou alebo necivilizovanými časťami sveta. O to hrozivejšie však vyznejú situácie, v ktorých sa kanibali vyskytli aj v nedávnej minulosti, a v „našej“ časti sveta.  

Vo väzniciach sa týchto ľudí boja a prechovávajú k nim odpor aj obávaní zločinci. Zvyčajne dostanú temnú celu niekde v odľahlom kúte. Okrem chladných väzenských kútov má pre nich svoje miesto aj história. Na týchto ľudí sa zabúda ťažko, a ich zločiny proti ľudskosti sa zapísali doslova krvou.

Istá zvrátená zvedavosť prináša otázku – ako chutia ľudia? Postupne sa to pýtalo čím ďalej tým viac ľudí, ktorí o šialených vrahoch počuli. Ako vôbec niekomu napadne zjesť človeka? Priznania a opisy týchto zvrátených násilníkov boli zaznamenané a tu máte niektoré z nich.

1

Albert Fish

 

Foto:Riggwelter

Známy bol pod veľa menami. Sivý muž, Vlkolak z Wysterie, Brooklynský upír, Mesačný maniak alebo Boogey Man. Možno tieto mená znejú ako názvy zlých hororov, no ak by ste si prečítali o jeho zločinoch viac, určite by ste uznali, že sú odôvodnené.

Po dolapení Fisha sa začalo s vypočúvaniami, pri ktorých ostalo zle nejednému skúsenému vyšetrovateľovi. Bol monštrum v ľudskej koži, násilnícke a bez svedomia. Usvedčený sa stal z viacerých vrážd. Nevyberal si, jeho obeťami boli aj malé deti. Napríklad 10-ročný Grace Budd, a 8 rokov starý (skôr mladý) Francis McDonnell. Jeho najmladšia obeť bol len štvorročný Billy Gaffney. Fish opísal, ako si z neho pripravil rôzne jedlá.

Obzrel som si ho. Jeho penis a semenníky mali dosť tuku, boli vhodné  akurát na opekanie v peci. Urobil som si guláš z častí jeho nosa, uší, tváre a brucha. Dal som tam cibuľu, mrkvu, zeler a zemiaky, a ešte soľ a korenie. Bolo to dobré.

Potom som oddelil časti jeho zadku, odrezal jeho penis a semenníky, tie som najprv umyl. Na zadok som mu položil plátky slaniny a dal som to piecť do trúby. Potom som si vybral 4 cibule, a keď sa mäso pieklo asi 15 minút, pridal som ich tam aj s pol litrom vody ako omáčku.

V pravidelných a častých intervaloch som tou omáčkou potieral mäso drevenou vareškou tak, aby  bolo šťavnaté. Približne za dve hodiny bolo pekné, hnedé a prepečené. V živote som nejedol moriaka ani spolovice tak dobrého a sladkého, ako bolo mäso z jeho zadku. Jedol som to asi 4 dni, nechcel som to zjesť hneď, keďže to bolo také dobré.

2

Jeffrey Dahmer

Foto:Milwaukee County Sheriff’s Office

Tento vrah besnil naprieč Amerikou v 80tych rokoch minulého storočia. Počas jeho vyčíňania prišlo o život najmenej 17 mladých mužov. Nie len že si časti ich tiel schovával, a rôzne fotografoval kvôli pamiatkam. Ich mäso jedol, a jeho zločiny ohrozovali ľudí celých 13 rokov.

Tesne predtým, ako ho jeho spoluväzeň, Christopher Scarver, ubil k smrti, povedal jednému agentovi z FBI: „Ľudské mäso chutí ako sviečková.“

3

Japonský spisovateľ

Zapísal sa ako kanibal. Zastrelil svoju spolužiačku loveckou zbraňou. Jej mŕtvolu neskôr znásilnil, a nakoniec zjedol časti jej tela. K chuti toho, čo zjedol, sa vyjadril:

Ľudské mäso je bez zápachu. Podľa mňa je to to najlepšie mäso, aké sa dá jesť. Nie je na ňom žiadny z tých zvieracích pachov. Keď som ho jedol o pár dní neskôr, tesne pred zatknutím, bolo ešte sladšie ako v prvý deň a chutilo vynikajúco.

4

Omaima Nelson

Foto:unilad.co.uk

Tento prípad je trochu známejší, svojho času bol medializovaný. Vychádzajúca hviezda egyptského modelingu, Omaima Nelson zastrelila svojho manžela po jednom mesiaci manželstva.

Na vďakyvzdanie v roku 1991 zastrelila svojho manžela. Jeho mŕtve telo vykastrovala, potom ho zbavila hlavy a dala ju upiecť. Nasledujúci deň zvyšok jeho tela naporcovala a zmiešala ich so zvyškami z tradičného moriaka na vďakyvzdanie.

Keď sa neskôr vo väzení rozprávala s psychiatrami, priznala, že grilovala jeho rebrá. „Boli sladké, tak lahodné a skvelé.. úplne ako v najlepšej reštaurácii.“

 

Podľa tvorcov Wall-E je kanibalizmus nevyhnutnou súčasťou budúcnosti, keď ľudstvo vyčerpá všetky zdroje na planéte Zem. Dúfajme len, že je to prehnaná predpoveď, a k ničomu podobnému vo väčšom rozsahu nikdy nedôjde. Kanibalizmus naháňa hrôzu už pri takýchto ojedinelých činoch.

zdroj: unilad.co.uk

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť