Nezaradené

Muž premenil obyčajnú hračku Wall-e na malého robota

Bývalý zamestnanec spravodajského portálu Reddit nedávno ohúril všetkých DIY (do it yourself – sprav si to sám) nadšencov. Z obyčajnej hračky s podobou Wall-eho totiž vytvoril malého robota.

„Moja žena a ja milujeme Wall-eho a preto som od nej minulý rok dostal túto roztomilú hračku. Bola na diaľkové ovládanie, čo bolo super, no mne to jednoducho nestačilo.“

Rozhodol sa preto, že túto hračku, ktorá stála okolo 50 dolárov, premení na malého robota, ktorý bude hodný omnoho vyššiej ceny.

„Dostal som nápad, že z tejto roztomilej hračky urobím malé pohyblivé vozidlo s kamerou, vďaka ktorému sa budem môcť zúčastňovať na konferenciách, na ktorých nebudem mať možnosť byť osobne. Taktiež chcem pomocou neho kontrlovať zamestnancov priamo z domu.“

 Stačilo teda vylepšiť malý strojček, ktorý sa nachádzal vo vnútri hračky – a bol s ňou schopný hýbať „len“ dopredu a dozadu. Mnoho súčiastok si dal dokonca vytlačiť na zákazku 3D tlačiarňou. Netrvalo mu to viac ako pár týždňov a na svete bol malý Wall-e, schopný sám chodiť a s kamerou zaznamenávať všetko okolo seba. No nie je zlatý?

 

4 vedelistezeA

img: upvoted.com

 

1 vdelistezeA

img: upvoted.com

2 vedelistezeA

img: upvoted.com

3 vedeistezeA

img: upvoted.com

5 vedelistezeA

img: upvoted.com

titulka vedelistezeA

 

 upvoted.com

7 vedelistezeA

img: upvoted.com

.src

 

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť