modre oci
Nezaradené

Oblečenie, v ktorom si môžeš pospať naozaj kdekoľvek

Túto nedeľu sa menil čas a určite z toho boli viacerí ľudia naozaj unavení. Nič nezvyčajné, veď sme predsa spali o hodinu menej. Ak sa však s únavou stretávaš častejšie, určite dobre vieš, že to nie je nič príjemné. Spoločnosť Jurys Inn Hotel Group preto prišla s novým nápadom – oblečenie, vďaka ktorému si pospíš aj cestou do práce.

Viac ako 56% ľudí má ráno problém vstať z postele. Nehovoriac o tom, že až 46% ľudí trpí nedostatkom spánku, prípadne má nekvalitný spánok, čo spôsobuje stres a depresie.

Veľa ľudí sa z postele dokonca bojí vstať, nakoľko je v okolí ich izby omnoho nižšia teplota. Navyše majú stres z nového dňa v práci.

Tím z Jurys Inn Hotel Group preto vymyslel v spolupráci s Wendy Benstead – dizajnovým poradcom tento zvláštny oblek s názvom SUVET. Toto oblečenie je celé vyrobené z perinového materiáu, takže by si sa v ňom mal cítiť ako v posteli.

„V prípade veľkého záujmu sme ochotní začať s výrobou tohto obleku. Zatiaľ sme však vyrobili len pár skušobných kusov v Británii.“ Vyjadril sa hovorca Jurys Inn Hotel Group.

Ja osobne by som to nosila maximálne tak po dome, no 100 ľudí – 100 chutí a preto nikdy nevieš. Možno sa z tohto oblečenia stane onedlho nový módny trend.

1 vedelisteze

img: boredpanda.com

2 vedelisteze

img: boredpanda.com

5 vedelisteze

img: boredpanda.com

6 vedelisteze

img: boredpanda.com

7 vedelisteze

img: boredpanda.com

titulka-vedelisteze
img:
boredpanda.com

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť