modre oci
Nezaradené

Odišiel od svojej ženy a teraz plánuje svadbu a dieťa s vlastnou matkou

Matka, ktorá sa opätovne stretla so svojim synom po tom, čo sa ho vzdala a dala na adopciu pred viac ako 30 rokmi, hovorí, že sú do seba zamilovaní. Tvrdia, že spolu zažívajú „neuveriteľný a ohromujúci“ sex a jej syn kvôli nej opustil svoju manželku a pokúšajú sa mať spolu dieťa.

51-ročná Britka Kim West a jej 32-ročný syn Ben Ford, ktorí žijú v Michigane, sú spolu vo vzťahu odkedy sa v roku 2014 opätovne stretli.Ich vzťah sa začal rozvíjať pred dvomi rokmi, keď chcel pán Ford zistiť niečo viac o jeho biologických rodičoch; tak sa dostal do kontaktu s pani West.

Navzájom sa sexuálne priťahovali a ich prvý bozk sa odohral v hoteli ponad fľašku šampanského; pred tým, než sa spolu vyspali.
Iba tri dni po tom, ako sa matka so synom prvýkrát sexuálne zblížili, povedal pán Ford svojej žene Victorii, že ju už nemiluje a odíde od nej.
Toto vraj vravel svojej manželke: “Vždy keď som s tebou spal odkedy som ju stretol, predstavoval som si, že bozkávam ju.“

West, ktorá vyrastala v Islingtone v Londýne, otehotnela počas štúdia v Kalifornii a po pôrode svojho syna, keď mala 19 rokov, ho dala na adopciu. Keď bol Ford týždeň po pôrode adoptovaný, vrátila sa späť do Veľkej Británie, ale nebola schopná vytvoriť si fungujúci vzťah.

Ale v decembri 2013 dostala list od svojho syna, ktorý sa snažil vypátrať svojich biologických rodičov. Keď sa pár v januári 2014 stretol, uvedomili si, že sa navzájom priťahujú. Dokonca majú v pláne vziať sa a mať spolu dieťa.

West, ktorá pracuje ako interiérová dizajnérka, povedala pre New Day: “Toto nie je incest, je to GSA. Podobáme sa ako vajce vajcu a chceme byt spolu.Viem, že ľudia budú hovoriť, aké je to nechutné, že by sme mali byť schopní kontrolovať naše pocity, ale keď ste až tak zamilovaní, že ste ochotní všetkého sa pre to vzdať, musíte za to bojovať.“

V štáte Michigan, kde pár žije, je incest nezákonný a sudcovia sú schopní rozdávať doživotné tresty odňatia slobody tým, ktorí sú uznaní vinnými zo spáchania tohto trestného činu. Zostáva však nejasné, či ich prípad bude sledovaný. Pár povedal, že v prípade potreby zakročia.

Ford sa prvýkrát skontaktoval so svojou biologickou matkou v decembri 2013, zatiaľ čo žil so svojou ženou v Koloráde. Chcel zistiť viac informácií o svojich rodičoch. Dohodli sa na stretnutí a zblížili sa natoľko, že ich prvý spoločný bozk viedol k niečomu väčšiemu.
Krátko nato, Ford, počítačový kodér na voľnej nohe, opustil svoju manželku, pretože si uvedomil, že sa zamiloval do vlastnej matky a presťahoval sa do Michiganu, kde sa stretli s ďalším GSA párom.

Pár momentálne plánuje špeciálnu svadbu a dúfa, že budú mať spolu dieťa. Povedali, že pokiaľ by sa im nepodarilo mať biologické dieťa, zvážili by surogačné (náhradné) materstvo.

GSA (genetická sexuálna príťažlivosť) je len veľmi málo diskutovaný fenomén, ktorý sa vyskytuje medzi adoptovanými deťmi a ich dlho stratenými biologickými rodičmi. Keď sa dieťa (už ako dospelý človek) konečne stretne so svojim biologickým rodičom, mozog má ťažkosti označiť osobu nálepkou „rodina“. Namiesto toho sú jeden z druhého uchvátení, pretože vďaka dedičnosti zdieľajú fyzickú podobnosť. Na GSA sa veľkou mierou podieľa fakt, že ľudia hodnotia svoje tváre podobné tým svojim ako atraktívnejšie a dôveryhodnejšie. Okrem toho, ďalším faktorom môžu byť spoločné záujmy a osobné rysy, ktoré človek považuje za príťažlivé u partnera. To môže viesť k tomu, že obe strany vyjadria svoje emócie sexuálne.

Tento fenomén bol prvýkrát odhalený Barbarou Gonyo v osemdesiatych rokoch, po tom, ako napísala knihu s názvom I’m His Mother, But He’s Not My Son (Som jeho matka, ale on nie je môj syn), v ktorej prerozprávala svoj príbeh o opätovnom spojení sa so svojim synom, ktorého dala na adopciu, keď mala 16 rokov.

Výskum, ktorý uskutočnil British Medical Journal, ukazuje, že polovica ľudí, ktorí boli oddelení od svojich príbuzných v mladom veku, pociťujú silnú sexuálnu náklonnosť, keď sa s nimi opätovne stretnú. Keď členovia rodiny vyrastajú spolu, vytvorí sa neodmysliteľné tabu, ktoré im z hlavy vyháňa pomyslenie na sexuálnu príťažlivosť. Ale u tých, ktorí žijú oddelene, sa môžu v dospelosti vyvinúť silné obsedantné pocity k rodičom alebo dokonca súrodencom.

.src

img: via dailymail.co.uk

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť