modre oci
Nezaradené

Zachránená straka sa stala celoživotným rodinným priateľom

Mladá rodinka z Austrálie zachránila a ošetrila mláďa straky s názvom Penguin, ktoré spadlo zo stromu. Po jej uzdravení sa však stalo niečo nezvyčajné!

Penguin sa stal pravidelným návštevníkom a priateľom rodiny. Často sa vracia k rodine, s ktorou trávi krásne chvíle. Hrá sa s deťmi a keď začne pršať, prichádza sa k nim schovať.

Keď rodinka opustí svoj dom, straka čaká na ich návrat. Stihne tiež pozdraviť deti, po príchode zo školy. „Je ako pes, ktorý vrtí schvostom – ona však sedí na strome a máva krídlami, akoby bola nadšená,“ povedal otec rodiny.

„Penguin vstúpil do našich životov, potom čo spadol zo stromu. Mal len 3 týždne. Pravidelne s nami pozerá televíziu a túli sa k nám do postele,“ dodal Noah. Noaha spolu s jeho súrodencami si môžete pozrieť spolu s Penguinom na krásnych fotografiách zachytávajúcich ich spoločne strávené chvíle.

Tento prípad však nie je posledný svojho druhu, len pred niekoľkými mesiacmi došlo k podobnej situácii, kedy sa dieťa začalo hrať so strakou a tá sa začala vracať do ich príbytku. 🙂

penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-1 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-5 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-11 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-12 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-15 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-16 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-17 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-18 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-20 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-21 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-22 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-24 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-25 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-27 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-29 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-30 penguin-magpie-rescue-friendship-bloom-family-australia-32

Zdroj: .src

 

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť