modre oci
Nezaradené

Rodina Addamsovcov po 20 rokoch

Kto by nepoznal Addamsovcov ? Čudesná a strašidelná rodina, ktorej príbehy sme mohli sledovať v televízii a neskôr aj na striebornom plátne, bola kedysi vcelku fenoménom. Dnes už sa o nich veľmi nehovorí, no môže byť zaujímavé pozrieť sa, ako členovia tejto rodinky vyzerajú po 20 rokoch.

Gomez Addams
Vášnivý a k svojej milovanej žienke vždy pozorný manžel Gomez Addams bol hlavou rodiny Addamsovcov. Stvárnil ho Portoričan Raul Julia. Tento muž však len vo svojich 54 rokoch zomrel na infarkt. V mnohých mysliach zostane navždy zapísaný práve ako Gomez.

Morticia Addams
Morticiu, teda elegantnú manželku Gomeza Addamsa, stvárnila Anjelica Huston. Dnes má táto dáma už 60. narodeniny za sebou, zopár vrások i kilogramov navyše, no stále je to dáma s eleganciou a šarmom, akú kedysi prepožičala i Morticii.

Wednesday Addams
Christina Ricci, v tej dobe len 13-ročná herečka, sa zjavila v Addamsovcoch ako večne zamračená dcérenka Wednesday. Rola v Addamsovcoch jej pomohla odraziť sa ďalej a o tejto mladej krásnej dáme sme mohli v súvislosti s herectvom počuť už veľakrát. Treba však povedať, že dnes vyzerá oveľa, oveľa lepšie.

Pugsley Addams
Pugsleyho, teda staršieho syna Addamsovcov, si zahral Jimmy Workman. Ten už potom vo svete filmu nejaké veľké haló nenarobil a žije život bežného človeka.

Strýko Fester
Jedna z najvýraznejších postáv Addamsovcov patrila aj strýkovi Festerovi. Kto by si tohto čudáka nepamätal? Jeho rolu získal Christopher Lloyd. Ten má dnes už pekne cez sedemdesiat rokov, no je z neho sympatický starší pán a stále sa venuje herectvu. Keby ste sa však pozreli lepšie, určite v jeho tvári dokážete uvidieť nesmrteľného strýka Festera.

Lurch
Lurch asi tiež nepotrebuje extra predstavovanie, pretože málokto by si nepamätal tohto vysokého strnulého sluhu rodiny Addamsovcov. Lurcha stvárnil herec Carel Struycken. Tento muž má skutočne veľmi zaujímavo tvarovanú, akoby poriadne vychudnutú, lebku, vďaka čomu bol ideálnym adeptom na stvárnenie Lurcha. Carel má viacero skúseností s herectvom a mohli sme ho vidieť v niekoľkých filmoch i seriáloch. Je tiež nadšeným fotografom.

SRC

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť