Nezaradené

Skutočný vek známych osobností, ktorý vás možno prekvapí

Svet známych osobností je mnohokrát príjemným únikom pred každodennou rutinou bežných smrteľníkov.

Jedna z tém zo života slávnych, ktorá môže zaujať pozornosť viac, než ostatné je práve ich vek. Počet odžitých rokov nižšie uvedených umelcov môže byť prekvapujúci. Zdá sa, akoby niektorí z nich boli od vekov predurčení na obdiv a svoj nestarnúci vzhľad majú hlboko vpísaný vo svojich génoch. Nevylučujú sa snáď ani chirurgické zákroky, no každopádne na svoj vek vôbec nevyzerajú a my sa môžeme pri pohľade na nich s údivom kochať. A možno aj trochu závidieť…

 

Salma Hayek

img: via brightside.me
Salma Valgarma Hayek Jiménez-Pinault je mexická herečka, ktorá dosiahla celosvetový úspech. V septembri tohto roku oslávila životné jubileum, 50 rokov.

 

Jane Fonda

img: via brightside.me
Tí, ktorí sa v živote riadia heslom „Športom k trvalej invalidite“ majú jedinečnú možnosť zmeniť svoj životný postoj pri pohľade na túto herečku a fitnes trénerku. „V zdravom tele, zdravý duch“ a táto 78 ročná žena, je toho dôkazom.

 

Halle Berry

img: via brightside.me

Z nášho zoznamu predstavujeme ďalšiu päťdesiatničku. Ak ste si pri tomto slove predstavili zaokrúhlenú, neatraktívnu babičku, pohľad na Halle Berry vám pomôže pozmeniť vaše asociácie.

 

Gwen Stefani

img: via brightside.me

Členka skupiny No Doubt naspievala nejeden hit a stala sa matkou troch detí, to všetko stihla do dovŕšenia svojich 47. rokov.

 

Alyson Hannigan

img: via brightside.me

Mladistvý nestarnúci vzhľad a pohľad nevinného dievčatka? Áno, aj takto môže vyzerať úspešná 42 ročná žena.

 

Jared Leto

img: via brightside.me

44 ročný držiteľ Oscara za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe. Ten svoj vek hrá naozaj dobre.

 

Samuel L. Jackson

img: via brightside.me

Nestarnúca ikona kultových filmov ako Pulp Fiction, či Star Wars so svojim vzhľadom môže byť na obrazovkách spokojne ešte ďalších 67 rokov.

 

Rachel McAdams

img: via brightside.me
Rachel McAdams by si aj po 12 rokoch mohla opäť zahrať hlavnú predstaviteľku srdcervúceho filmu Zápisník jednej lásky. Pretože na 38 rozhodne nevyzerá.

 

Keanu Reeves

img: via brightside.me
Počet zlomených sŕdc na konte tohto miláčika žien s jeho rastúcim vekom neklesá. To, že má 52 sa na jeho tvári rozhodne nepodpísalo a s rastúcim vekom môžeme v jeho prípade očakávať aj priamo úmerný nárast šarmu.

 

Jennifer Aniston

img: via brightside.me
Navždy vrytá do sŕdc všetkých fanúšikov seriálu Priatelia, či už má 47 alebo 67 pre nás zostane večne mladou a krásnou Rachel Green.

 

Jim Parsons

img: via brightside.me
Jimovi Parsonsovi alias Sheldonovi Cooperovi by asi väčšina odhadla vek tridsiatnika. Tesne vedľa, herec zo seriálu Teória veľkého tresku má 43 rokov.

 

Elijah Wood

img: via brightside.me
35-ročný Elijah Wood by si mohol zahrať Froda zo Spoločenstva prsteňa kedykoľvek. Ubehlo 13 rokov od jeho posledného účinkovania v Tolkienovej trilógii no na jeho tvári čas nezanechal žiadne stopy.

 

Pharrell Williams

img: via brightside.me
Tvorca a interpret piesne „Happy“ je určite šťastný aj zo svojho mladistvého vzhľadu, ktorý by sa nikto neodvážil odhanúť v čísliciach 43.

img: Titulná foto – via brightside.me

 

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť