Nezaradené

Súťaž s magazínom Vedeli ste že…

Milý fanušíkovia nášho magazínu. S radosťou vám oznamujem, že práve pre Vás je tu pripravená súťaž. Podrobnosti o nej nájdete nižšie.

O čo pôjde ? Máte zaujímavý námet na článok a chcete si skúsiť aké je to byť redaktorom populárneho internetového magazínu ? V tom prípade nám text k článku zašlite na emailovú adresu [email protected] alebo nám môžete písať aj do našej Facebookovej skupiny (odkaz nájdete v pravom hornom rohu webu). Ku každému článku samozrejme napíšeme aj autora, takže sa nemusíte báť, že si Vašu prácu privlastníme.

Ako dlho súťaž trvá ? Súťaž sa začína publikovaním tohto článku a končí sa 15.05.2014. 

Čo vyhráte ? No predsa vám nebudeme pripravovať súťaž bez cien. Autor článku na 1. mieste získa CD podľa ľubovoľného výberu z webu FocusMusic.sk. Autori článkov na 2-3 mieste získajú od nás predplatné služby Deezer, Spotify či Google Play, opäť podľa vlastného výberu. 

Podmienkou súťaže je pri vlastných článkoch nekopírovať ! Pri citovaní zahraničných zdrojov uveďte zdroj a citovanie slovenských či českých webov sa zakazuje. Veľa štastia v súťaži Vám praje redakcia magazínu Vedeli ste že…

Jozef Kotrý

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť