Liu Yelin
Nezaradené

Uhádnuť vek tejto ženy je priam nemožné. Muž na fotografii nie je jej priateľ, ale syn

Liu Yelin ohromila milióny ľudí po celom svete svojim neuveriteľne mladistvým vzhľadom.

Jej pleť je bezchybná, bez vrások, tvrdí, že kozmetiku nepoužíva takmer vôbec. Tajomstvo jej krásy a mladistvého vzhľadu treba hľadať niekde inde ako u plastického chirurga. Liu má totiž neuveriteľných 49 rokov.

„Keď idem na nákupy a poviem niekomu svoj skutočný vek, každý chce odhaliť moje tajomstvo mladosti.“

Foto: Liu Yelin

Liu miluje šport a cvičenie, práve športové aktivity ju udržiavajú stále krásnu a zdravú. Miluje plávanie, box i adrenalínové aktivity. Práve striedanie športov považuje za najlepší spôsob, ako získať krásne a zdravé telo.

„Ľudia sú šokovaní, keď zistia, že mám takmer 50 rokov,“ povedala Liu.

Jej najobľúbenejšou aktivitou je plávanie vonku v zime. Už 30 rokov pravidelne pláva v mrazivej vode, ktorá testuje jej vôľu a vytrvalosť. Dokonca minulý rok preplávala z brehu Penangu do úžiny Mallaca (12 km) za 4 hodiny.

Foto: Liu Yelin

Keď sa na verejnosti objaví v spoločnosti svojho 22-ročného syna, všetci si myslia, že je jeho novou priateľkou. Niet sa čomu čudovať. Na čínskej sociálnej sieti má už viac ako 75 000 fanúšikov.

„Chcem zostať krásnou aj v 80-rokoch. Zdieľam svoje príbehy, pretože chcem povzbudiť  ženy, aby sa zdokonaľovali v budovaní svojho krajšieho a sebavedomejšieho ja.“

Foto: Liu Yelin

Foto: Liu Yelin

zdroj: dailymail.co.uk

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť