modre oci
Nezaradené

Umierajúci vedec a jeho výpoveď o Area 51 a mimozemšťanoch

Krátko pred svojou smrťou, ktorá nastala 7. 8. 2014, Boyd Bushman súhlasil s natočením videozáznamu o tom, čo vie o Oblasti 51, UFO a antigravitácii.

Boyd Bushman bol vedecký pracovník s 40 ročnou praxou. Na konte má tiež niekoľko patentov a bol veľmi uznávaným odborníkom vo svojom odbore.

Vo videu, ktoré bolo nahrané pár dní predtým, než zomrel, zdieľal veľa fascinujúcich informácií a fotografií o Oblasti 51, o mimozemšťanoch a aj o antigravitácii. Práve jeho obrázky mimozemských bytostí môžu byť tie najkontroverznejšie.

Koniec koncov nejde o prvého vysoko postaveného odborníka vo svojom odbore, ktorý o takých veciach prehovoril. Vyhlásenia, ktoré poskytol, sa zhodujú s oficiálnymi dokumentmi, ktoré boli o UFO zverejnené.

„Už dávno vieme cestovať medzi hviezdami, ale tieto technológie sú tak chránené, že by ich iba Božia vôľa mohla dostať k verejnosti … zatiaľ si môžete len predstavovať, ako to robíme.“ – Ben Rich, bývalý riaditeľ „Lockheed Skunk Works“

Príroda nehovorí ani anglicky, ani žiadnym iným jazykom, ale hovorí. Kľúčom je rozpoznať, čo nám hovorí. “ – Boyd Bushman

Bushman taktiež vyhlásil, že obrázok nižšie zobrazuje plány na prvú vesmírnu loď, ktorú zostrojil spolu s uznávanou firmou Lockheed Martin.

boyd

Spomínaná výpoveď:

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť