Nezaradené

Video, ktoré by mal vidieť každý muž vás nenechá chladnými

Moja jediná dcéra.

Stala sa z teba dospelá žena. Si pani domu, udržiavaš domácnosť a pritom pracuješ a vychovávaš dieťa. Napĺňa ma nekonečná hrdosť, ale zároveň mi je ťa strašne ľúto.

Som smutný predovšetkým preto, lebo to musíš všetko zvládať úplne sama, bez pomoci. Chcem ťa poprosiť o odpustenie, že som ťa neoslovil, keď si pobehovala po byte s košom na bielizeň, aby si to nechala na mňa a na chvíľu si odpočinula. Nikdy som sa nepostavil na tvoju stranu a nepovedal ti, že by ti mal pomôcť tvoj manžel a nemusela sa namáhať sama. Ale ako som mohol povedať čokoľvek, keď sám som nikdy nepomáhal tvojej mame s domácimi prácami.

Ty si to videla u nej a tvoj manžel u otca, akým som ja. Ani on nepomáha a očakáva rovnako ako ja, že bude obslúžený. Ospravedlňujem sa ti aj v jeho mene. A ospravedlňujem sa ti aj v mene všetkých mužov, ktorí sa chovajú rovnako a sú zlým príkladom pre svojich synov.

Ale na zmenu nie je nikdy neskoro. Odteraz budem robiť všetko, aby som tvoju mamu odbremenil pri všetkých domácich prácach. Možno nebudem vedieť robiť v kuchyni delikatesy, ale pri pomáhaní so špinavou bielizňou sa odteraz môže plne spoľahnúť na mňa.

Je najvyšší čas vynahradiť všetko, čo som zameškal.

Tvoj otec.

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť