indiegogo.com
Nezaradené

Vynikajúci Startup nápad: Tieto nohavičky ochránia ženy pred znásilnením!

Hoci na to často nemyslíme, deje sa to bežne. Ženy po celom svete sa so znásilnením stretávajú dennodenne. To, že znásilnenia sa stále dejú ovplyvniť nemôžeme, čo však môžeme ovplyvniť je šírenie povedomia a prevencia pred znásilnením. Firma AR Wear myslela práve na prevenciu, keď so svojím novým nápadom vynašla nohavičky, ktoré ženy ochránia pred znásilnením.

Ako to funguje?

Pás, stehná a centrálne časti týchto nohavičiek sú ochránené špeciálne navrhnutými neprerezateľnými páskami a vláknami. Akonáhle sa šírka prispôsobí doťahovacími páskami a zabezpečí jedinečným uzamykacím systémom, nohavičky sa nedajú stiahnuť. Vzhľadom na to, že ženský pás je zvyčajne užší ako boky, doťahovacia páska na páse môže byť uzamknutá bez toho, aby obmedzovala pohodlie a pritom zabráni nechcenému stiahnutiu a to, dokonca, aj vtedy, ak by bola žena zdrgovaná alebo uspatá.

Foto: indiegogo.com

Foto: indiegogo.com

Pre koho sú určené?

Nohavičky sú navrhnuté pre všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť bezpečnejšie napríklad pri večernom behaní, diskotéke, cestovaní do cudzej krajiny alebo v iných potencionálne nebezpečných situáciách. Dôraz bol kladený na pohodlie pri nosení a bude existovať niekoľko druhov a farebných variácií. Produkt bol veľmi úspešný ako Startup projekt, preto by sa mal onedlho objaviť aj v sériovej výrobe. Nám zatiaľ nezostáva nič iné, ako veriť, že to bude čím skôr.

Foto: indiegogo.com

Foto: indiegogo.com

Foto: indiegogo.com

Foto: indiegogo.com

zdroj: indiegogo.com

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť