modre oci
vedelisteze.sk via brightside.me
Nezaradené

Takto vyzerajú deti známych osobností, ktoré skoro nikto nepozná

Ak vás niekedy zamrzelo, že sa vaše herecké alebo spevácke idoly z 90.rokov vytratili z poľa svojej pôsobnosti a že sú jediní svojho druhu a niet im páry, nuž nemusíte si priveľmi zúfať. Našťastie sa postarali o pokračovanie svojho rodu a vyzerá to tak, že ich potomkovia budú pokračovať v umeleckých šľapajach svojich rodičov. Ich vzhľad ich predurčuje k úspechu a zdá sa, že sa v nich prebúdza aj túžba po showbiznise.

Kaia a Presley Gerber
(deti Cindy Crawford a Rande Gerbera)

Foto: via brightside.me

Kaia už v štrnástich podpísala zmluvu s modelingovou agentúrou, čím odštartovala aktívne fotenie pre rôzne publikácie. Taktiež sa venuje tancu a herectvu. Presley sa takisto z času na čas venuje modelingu a nepohŕdne aj spoločným fotením so svojou sestrou napríklad pre časopis Vogue.

Rafferty a Iris Law
(deti Jude Law a Sadie Frost)

Foto: via brightside.me

18 ročný Rafferty a 15. ročná Iris odštartovali svoju kariéru taktiež v oblasti modelingu.

Frances Bean Cobain
(dcéra Kurta Cobaina a Courtney Love)

Foto: via brightside.me

24. ročný potomok jednej z najslávnejších dvojíc deväťdesiatych rokov sa zaujíma o maľovanie a umenie. V roku 2013 otvorila svoju prvú výstavu. Frances si prešla aj búrlivým obdobím stroskotaného manželstva, ale teraz žije oveľa pokojnejším životom.

Lourdes Maria Ciccone Leon
(dcéra Madonny a Carlosa Leona)

Foto: via brightside.me

19. ročná Lourdes je rebelka ako jej mama. Zbožňuje pozornosť verejnosti a nebojí sa povedať, čo si myslí. Keď mala 14 rokov spolu so svojou mamou založili módnu značku „Material Girl“ a Lourdes bola hlavnou dizajnérkou. V jej živote sa už naskytlo viac príležitostí zažiariť v nejakom tom filme, ale jej rodičia boli proti.

Lily-Rose Melody Depp
(dcéra Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis)

Foto: via brightside.me

Aj keď je Lily-Rose ostro sledovaná médiami od svojho narodenia no svojim vlastným pričinením pritiahla pozornosť verejnosti prvým pevným krokom vo svojej kariére, ktorý viedol priamo do Chanel. Pred rokom sa pre túto značku oficiálne stala novou tvárou. Svoju energiu sústreďuje aj do sveta filmu. V roku 2016 si zahrala bok po boku s Natalie Portman vo filme Planetárium.

Ireland Baldwin
(dcéra Aleca Baldwina a Kim Basinger)

Foto: via brightside.me

20 ročná Ireland si v showbiznise pláva ako ryba vo vode, zaneprázdnená podpisovaním zmlúv s modelingovými agentúrami, účinkovaním vo filmoch a v reklamách.

Patrick a Katherine Schwarzenegger
(deti Arnolda Schwarzeneggera a Marie Shriver)

Foto: via brightside.me

Zo všetkých Schwarzeneggerových detí, ktoré sa najviac uchytili vo svete celebrít, je syn Patrick. Už ako 22 ročný skúsil navrhovanie šiat, modeling, herectvo a krátky románik s Miley Cyrus. Jeho sestra Katherine vedie pokojnejší život mimo pozornosť verejnosti: študuje na univerzite, píše blog a číta knihy.

Brooklyn a Romeo Beckham
(deti Davida a Victorie Beckham)

Foto: via brightside.me

Najstarší 17.ročný syn Brooklyn a 14. ročný Romeo sa podieľali na propagovaní svetoznámych módnych značiek. Brooklyn obľubuje šport a fotografovanie a má za sebou vzťah s Chloë Grace Moretz.

Willow a Jaden Smith
(deti Jada Pinkett Smith a Willa Smitha)

Foto: via brightside.me

15. ročná Willow má už za sebou nejaké tie piesne a filmy, v ktorých účinkovala aj so svojím otcom. Za ňou rozhodne nezaostáva jej starší brat, ktorý taktiež spieva, no filmových skúseností má o čosi viac ako jeho sestra. Zahral si nie len so svojím otcom, ale aj po boku hviezd ako sú Jackie Chan či Keanu Reeves.

Sophia, Sistine a Scarlet Stallone
(dcéry Sylvestera Stalloneho a Jennifer Flavin)

Foto: via brightside.me

20 ročná Sofia a 18.ročná Sistine sú v modelingovom svete už ako doma. Sofia sa venuje aj svojej hereckej kariére, študuje na univerzite a býva na internáte. Sistine podpísala kontrakt s modelingovou svetoznámou agentúrou IMG.

.zdroj

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť