Príbehy

Zamietli mu výstavbu garáže, tak si jednú postavil v obývačke

Eric Vakeman, ktorý pochádza z Belgicka, sa už dlhšie snaží vyriešiť problém s parkovaním. Nielenže nevedel nikdy nájsť miesto na parkovanie, ale taktiež mu vadilo, že jeho auto bolo 24 hodín denne vonku.

Rozhodol sa preto, že najideálnejšie bude, keď si postaví garáž. Ako každá stavba, aj pri tejto si musel zohnať stavebné povolenie. No ledva o neho zažiadal, už sa mu obratom vrátilo – samozrejme neschválené.

Eric sa však svojej garáže vzdať nechcel. Dlho rozmýšľal nad tým, ako by sa s celým problémom popasoval. Až mu na um prišiel výborný nápad. Rozhodol sa totiž, že si garáž postaví u seba doma.

Stačilo pár šikovných vylepšení a celý nápad sa mohol začať realizovať. Výstavba nebola dlhšia ako pár mesiacov a musíme uznať, že to stálo za to. Na celú výstavbu bol od jej naplánovania až po proces jej samotnej stavby celý čas len on sám.

Aj keď na obrázku vyzerá otváranie „garážových dverí“ príliš náročne, Eric tvrdí, že mu nezaberie ani 2 minúty. Vraví, že sa aspoň ráno trochu rozhíbe, no časom by tam chcel namontovať automatické otváranie.

Najdôležitejšie však na tom je, že ani pri odmietnutí sa svojho plánu nevzdal a celý ho priviedol priam do dokonalosti. Dokázal by si niečo také aj ty sám?

ERIC1
img:
boredpanda.com

ERIC2

img: boredpanda.com

ERIC3

img: boredpanda.com

ERIC4

img: boredpanda.com

ERIC5

img: boredpanda.com

ERIC6

img: boredpanda.com

ERIC7

img: boredpanda.com

ERIC8

img: boredpanda.com

 

.src

 

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť