modre oci
dailymail.co.uk
Nezaradené

Zoznámte sa s ľudským mrakodrapom. Austrálčanka ukázala zrejme najdlhšie nohy na svete

Caroline Arthur je 39-ročná bývalá modelka s pravdepodobne najdlhšími nohami na svete. Jej dospievajúce deti ju volajú ľudský mrakodrap.

Nohy bývalej modelky merajú neuveriteľných 130,8 cm.  Caroline verí, že sa jej meno objaví v Guinessovej knihe rekordov. Najdlhšie nohy by mala mať v súčasnosti Ruska Svetlana Pankratova s dĺžkou 132 centimetrov. Caroline chce, aby jej detailne zmerali nohy a porovnali ich dĺžku nôh, vzhľadom na rozdiel, ktorý je veľmi malý.

Caroline je vysoká 187 cm, čo znamená, že jej nohy tvoria takmer 70% celkovej výšky. Život s tak dlhými nohami však nie je jednoduchý. Veľkým problémom je najmä nakupovanie oblečenia. Caroline si tiež spomína na tínedžerské časy, kedy na svoju výšku nebola vôbec hrdá. V tomto období sa necítila krásna a atraktívna. Chcela byť rovnaká, ako všetci ostatní.


Foto: dailymail.co.uk

„Byť jej manželom je skvelé, pretože som stále nútený stáť vzpriamene,“ dodáva so smiechom manžel Cameron.

Všetko sa zmenilo, keď mala 15 rokov a začala pracovať ako modelka. Práve modeling jej dodal sebadôveru. Avšak aj ako modelka to nemala vždy ľahké, jej nohy účinkovali v rôznych reklamných spotoch, avšak veľa zákazok nedostala práve kvôli dĺžke nôh. Oblečenie jednoducho nebolo šité na jej dlhé nohy.

Zdá sa, že jej výška prešla aj na jej deti. 13-ročný syn Cooper je už rovnako vysoký ako jeho mama (187 cm) a 15 ročná dcéra Zoe meria 179 cm. Jej muž Cameron povedal, že nikdy nemal slabosť na vysoké ženy, len na Carolin. Ich dom dokonca upravil na mieru, aby sa v ňom necítili stiesnení.


Foto: dailymail.co.uk


Foto: dailymail.co.uk


Foto: dailymail.co.uk


Foto: dailymail.co.uk


Foto: dailymail.co.uk


Foto: dailymail.co.uk

zdroj: dailymail.co.uk

 

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť