Nezaradené

7 neetických vecí, ktoré sa dajú kúpiť

V dnešnej dobe sa dá kúpiť naozaj skoro všetko…

Pozitívny tehotenský test

Áno, ľudia skutočne predávajú tehotenské testy s pozitívnou odpoveďou. Niektoré sú používané ako vtip, no niekedy aj pre zárobok. Sú prípady, v ktorých sa dali kúpiť použité tehotenské testy a ženy na nich zarábali, pretože pýtali od prípadných milencov či priateľov peniaze na potrat.

PositivePregnancyTest_thumb

Krava ako terč

V Kambodži si za 400 dolárov môžete kúpiť živý terč.

Rocketlauncher_thumb

Exotické či ohrozené druhy zvierat, rastlín

Niektoré ohrozené druhy rastlín kúpite na ebayi, iné prostredníctvom mailu.

Šteniatka

Mnoho obchodov predáva šteniatka z „veľkochovov“, kde žijú v zlých a krutých podmienkach. Niektoré z nich sú v zlom stave a nezaočkované.

Falošné víťazné tikety

Tikety, ktoré sú akože výherné predávajú asi iba zákerní ľudia a potom sa smejú na šťastných „víťazov“, ktorí vlastne nič nevyhrali. Takéto tikety si často vyrábajú doma a predávajú najčastejšie cez internet.

Žraločia polievka

Každý rok je zabitých niekoľko tisíc žralokov len kvôli ich plutvám. Mŕtve telá či živé telá potom hádžu späť do oceánu. Ak sú živé, zomierajú na dne krutou smrťou. Všetko sa to deje kvôli žraločej polievke, ktorý je slávna najmä v Číne.

Ľudská koža

Viete, že si môžete online kúpiť aj výrobky z ľudskej kože? Drahé výrobky

,,Vážime si našich darcov. Niekoľko potenciálnych darcov sme museli odmietnuť, pretože môžeme prijať iba najvyššiu kvalitu ľudskej kože,“ vyjadrila sa neznáma firma, ktorá s ľudskou kožou obchoduje.

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť