Nezaradené

VIDEO: Skrývajú na ISS existenciu mimozemských objektov? Hneď po objavení lietajúceho predmetu si astronaut zakryl kameru

Astronauti, ktorí v súčasnosti obývajú medzinárodnú vesmírnu stanicu ISS skrývajú podľa lovcov UFO dôkazy o mimozemšťanoch. Dôkazom má byť video natočené astronautmi v ktorom zakrývajú kameru pred záhadnými lietajúcimi svetlami okolo vesmírnej stanice.

Na videu je vidno malé lietajúce svetlo a astronauta, ktorý rukou zakrýva kameru na svojej helme. Podľa lovcov UFO zo Secure 10, astronauti z ISS takto zakrývajú prítomnosť mimozemský bytostí nad Zemou.

Na vysvetlenie týchto záhadných svetiel objavujúcich sa v priestore však existuje množstvo rôznych vysvetlení. V minulosti sa hovorcovia NASA vyjadrili, že môže ísť o odrazy z okien vesmírnej stanice, samotné časti vesmírnej stanice alebo aj svetlo zo Zeme. To, že sa okolo stanice objavujú mimozemské lode, býva obľúbenou témou konšpirátorov, ktorí hľadajú aj v najmenších náznakoch stopy po mimozemských civilizáciách.

Iný prípad sa stal v novembri, keď bol na videu spozorovaný rýchlo sa pohybujúci objekt okolo vesmírnej stanice a hneď na to bolo vysielanie prerušené. Konšpirátori opäť tvrdili, že ide o jasný dôkaz, že NASA zatajuje existenciu UFO.

Pravdivosť týchto tvrdení a vlastný názor si môžete utvoriť sami, keď si pozriete video nižšie:

Čas 2:29

zdroj: youtube.com/secure10

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť