mirror.co.uk
Nezaradené

Študent psychológie zmizol za zvláštnych okolností, zostala po ňom iba izba plná nezrozumiteľných kódov

24-ročný Bruno Borges zmizol zo svojho rodinného domu v Brazílii minulý pondelok, údajne pracoval na tajnom projekte.

V jeho zamknutej izbe objavili veľkú sochu filozofa Giordana Bruna zo 16.storočia, ktorú údajne kúpil za £ 2,000 pred niekoľkými týždňami. To však nebolo všetko, steny i podlahy jeho izby boli pokryté rôznymi kódmi, vďaka ktorým ho teraz spájajú so satanistami alebo iluminátmi.

Giordano Bruno bol jedným z prvých mysliteľov, ktorý predpovedal existenciu mimozemského života, aj preto si niektorí ľudia myslia, že mladý študent sa snažil dokončiť jeho prácu.

Foto: mirror.co.uk

Zmiznutie študenta psychológie vyvolalo celosvetový záujem, práve vďaka jeho izbe, v ktorej okrem vyššie spomínaných vecí, našli 14 vlastnoručne napísaných kníh či texty z Biblie a citáty od Leonarda da Vinciho.

Príbuzní hovoria, že ich Bruno neustále žiadal o finančné prostriedky na jeho tajný projekt, o ktorom nechcel poskytovať žiadne podrobnosti. Ako jediné prezradil sériu kníh, ktoré by podľa jeho slov „mali zmeniť ľudstvo v dobrom slova zmysle“. Najskôr ich však zrejme bude treba rozšifrovať.

Foto: mirror.co.uk

Stal sa Bruno obeťou únosu mimozemskej civilizácie alebo ide len o vtip? To sa možno dozvieme už čoskoro. Prípadom sa zaoberá polícia.

zdroj: mirror.co.uk

 

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť