modre oci
foxinternational.com
Nezaradené

V týchto filmoch romantika nie je len hraná, hlavní predstavitelia sa totiž do seba naozaj zaľúbili

Nikto z nás si nevyberá kde a kedy sa zaľúbi. Niektorým sa to stane priamo pred filmovými kamerami.

V tomto prípade ide o profesionálnych hercov, ktorí si jednoducho svoju spriaznenú polovičku našli v podstate v scenári. Tieto dvojice boli počas natáčania filmov do seba skutočne zamilované.

Gigli, 2003

Foto: sonypictures.com

Jennifer Lopez v úlohe Ricki sa šialene zaľúbi do postavy Larryho, stvárneného Benom Affleckom. Dvojica už počas natáčania začala randiť aj v skutočnosti.

Nebezpečné známosti, 1999

Foto: sonypictures.com

Nielen filmové charaktery si v tomto stvárnení mali blízko. Reese Witherspoon sa jednoducho do herca Ryana Phillippa zaľúbila tiež.

Rumový denník, 2010

Foto: gk-films.com

Dlhoročný vzťah Jonnyho Deppa s Vanessou Paradis naštrbilo aj natáčanie tohto filmu. Práve v tomto období sa Johnnymu totiž zapáčila blondínka Amber Heard.

Step Up, 2006

Foto: lionsgate.com

Dnes už svetoznámy pár v zložení Channing Tatum a Jenna Dewan hádam ani netreba predstavovať. Zoznámili sa práve pri natáčaní tanečného filmu Step Up. Dodnes sú manželia a vychovávajú dcéru.

Dni hromu, 1990

Foto: paramount.com

Ešte v začiatkoch svojej kariéry spoznala Nicole Kidman počas natáčania filmu Dni hromu mladého Toma Cruisa. Dvojica neodolala a romantický vzťah sa z plátna preniesol aj do reality. V tom čase boli v Hollywoode najznámejším párom.

Alfie, 2004

Foto: paramount.com

Jude Law v komediálnej dráme Alfie s ľúbostnými scénami problém zjavne nemal. Dopomohla tomu aj čoraz väčšia náklonnosť k herečke Sienne Miller.

Pán a Pani Smithovci, 2005

Foto: foxinternational.com

Film Pán a Pani Smithovci bolo hádam zobrazenie najslávnejšieho Hollywoodskeho páru. Brad Pitt a Angelina Jolie práve v tomto období city k sebe vôbec nemuseli hrať.

Amazing Spider Man, 2012

Foto: sonypictures.com

Najnovštie stvárnenie Spider Mana zviedlo dokopy týchto dvoch hercov – Andrewa Garfielda v hlavnej úlohe a Emmu Stone. Dvojica tvorí pár dodnes.

zdroj: popsugar.com & zdroj: kinopoisk.ru

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť