modre oci
http://cananewsonline.com/
Nezaradené

Bizarné nálezy nájdené letiskovou bezpečnostnou službou

Požiadavky na bezpečnosť na letiskách a v lietadlách sú veľmi prísne, rovnako ako ich dodržiavanie, čo má za úlohu bezpečnostná služba. Ľudia sú však rôzni a hlavne nevyspytateľní. Tu je zoznam niektorých zaujímavých úlovkov.

1

Hady

V tomto prípade vám ako prvé napadne film Hady v lietadle. Batožina jedného cestujúce spustila alarm detektora výbušnej látky. Keď ju bezpečnostná služba otvorila, objavili v nej vrecia s mŕtvymi hadmi ponorených v kvapaline. Cestujúci však neporušil žiadny zákon a tak mu batožina bola vrátená.

2

Ručná pílka

Na palube lietadla je prísne zakázané . Vždy sa ale nájdu ľudia, ktorí letia prvý krát a o niektorých nariadeniach nevedia. Údajne mali byť tieto čepele ako vianočný darček, niekto musel ostať sklamaný, keďže si ich pod stromčekom určite nenašiel.

3

Granát

Je pochopiteľné keď niekto nevie, že na palubu lietadla si môžete zobrať iba obmedzené množstvo tekutín. Rovnako je to aj s holiacimi strojčekmi. Ale granát???

4

Delová guľa

V batožine jedného cestujúceho sa našla delová guľa, čo spôsobilo vyvolanie paniky, evakuovanie časti letiska a samozrejme zavolanie pyrotechnikov. Nakoniec sa však ukázalo že bola neškodná, toľko vzruchu pre nič…

5

Mobil alebo paralyzér?

Niekto sa pokúšal zakamuflovať paralyzér, aby vyzeral ako mobilný telefón. Cez letiskovú kontrolu sa ťažko dostanete s krémom na ruky, nie to ešte s mobilom, teda paralyzérom.

6

Pás cudnosti

Detektory kovu na letiskách nie sú také inteligentné, aby dokázali rozoznať hrozbu od obyčajného stredovekého ochranného prostriedku. Vývoj nových technológií by sa mal určite zamerať aj na toto odvetvie.

7

Ryby

Kolónka s názvom „Zvieratá na palube“ sa rozširuje. Niekto sa rozhodol rozšíriť si svoje akvárium o 163 rýb a ďalších 70 vodných živočíchov. Vybral si však nevhodný dopravný prostriedok, pretože mu ich nakoniec skonfiškovala organizácia pre ochranu zvierat.

8

Granátomet

Tu snáď netreba ani komentár.

9

Sprej na medvede

Cestujúci bol zastavený bezpečnostnou službou, ktorá mu našla v ponožke tento sprej. Svet je nepredvídateľný a vždy treba byť pripravený na apokalypsu.

10

Holuby

Neboli mŕtve a neboli ani v batožine. Dva holuby sa našli v nohaviciach cestujúceho.

11

Ilegálny obsah granátu

Pod lampou býva najväčšia tma. Prečo teda neukryť ilegálnu vec do inej ilegálnej veci? Škoda že nevieme o čo konkrétne išlo.

12

Ľudské pozostatky

Tento zoznam by určite bez nich nebol kompletný. Letisková služba objavila v jednej z batožín ľudské pozostatky uložené v hrncoch. Cestujúci údajne o tom nič nevedeli.

zdroj: thisblogrules.com

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť