modre oci
Nezaradené

Tikety od bývalého matematikára kancelárie už neprijímajú. Našiel spôsob, ako vyhrať každý jeden

Bývalý učiteľ matematiky z Camden Town v Anglicku tvrdí, že stávkové kancelárie prestali prijímať jeho tikety po tom, ako vymyslel systém, ktorý mu zaručil výhru vždy, navyše bez akéhokoľvek rizika prehry.

Richard Saul, ktorý sám seba prezýva “stávkový čarodejník”, prestávkoval za posledné tri roky na konských dostihoch desaťtisíce libier. Avšak v priebehu posledných pár týždňov prestali okrem jednej všetky stávkové kancelárie prijímať jeho tikety.
“Moje stávky by mali prijať, avšak nerobia to, pretože stále vyhrávam. Navyše si nemyslím, že priemerne tipujúci človek dokáže prísť na to, ako to robím. Momentálne moje stávky prijíma len stávková kancelária Jennings – aj to len jednu na jeden závod.” posťazoval sa Saul. “V iných kanceláriách po podaní tiketu personál dvihne telefón, pričom sa po dvoch minútach vrátia späť so slovami, že nemôžu môj tiket prijať. Skúšal som už aj online stávkovanie, tam som však tiež nepochodil a bol som ihneď obmedzovaný.” dokončil Saul.

Bývalý matematikár si je istý, že všetky tieto zákazy súvisia so systémom stávkovania, ktorý sám vytvoril v posledných rokoch. Ten mu garantoval prakticky vždy výhru. Systém si vymyslel a uviedol do praxe hneď po tom, ako stávkové kancelárie zvýšili výherné sumy pri systéme stávkovania “each-way” (stávka na víťazstvo + stávka na umiestnenie) pri konských dostihoch. To znamená, že kôň, ktorý sa umiestni na 4. mieste, predstavuje zisk v podobe jednej štvrtiny kurzu, ktorý bol na neho pred závodom. Stávkové kancelárie sa rozhodli rozšíriť ponuku aj na kombináciu s 5. miestom, čo otvorilo Saulovi nové možnosti, pri ktorých ešte neprehral žiadny tiket.

betting2
img: via wikimedia commons

“Zvyčajne mi trvá pripraviť jeden tiket okolo 20 minút, ale musíte byť neustále koncentrovaný, pretože kurzy sa menia. S mojim systémom v podstate nemôžem prehrať, ale na druhej strane ak vyhrá hlavný favorit, tak nevyhrám zrovna veľa. Najviac som doteraz vyhral 600 libier v čistom pri 4-tisícovej stávke.” hovorí Saul.

Je zrejmé, že stávkové kancelárie v Camdene sú si Saulovho systému a “talentu” vedomé a vzhľadom na jeho dlhotrvajúcu víťaznú šnúru sa rozhodli zakázať prijímanie jeho stávok.

Politika úplneho zákazu alebo obmedzenia výšky vkladov pre tipujúcich, ktorí vyhrávajú príliš veľa peňazí, je v stávkovom priemysle pomerne známou a kontroverznou témou. Na druhej strane samozrejme stávkové kancelárie nemajú problém prijať akúkoľvek stávku takmer v akejkoľvek výške od ľudí, ktorí nevyhrávajú až príliš často.

.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť