prechadzka so psom titulka
Sponzorovaný obsah, Zvieratá

Chystáte sa na jesennú prechádzku so psom? Toto budete potrebovať

Jesenné prechádzky sú pre ľudí čarovné. Príroda je rôzne sfarbená, vonku nie je príliš teplo, ani príliš zima, a jesenný vzduch vonia akosi inak. Ak sa však na prechádzku idete so svojím psíkom, prechádzka už nemusí byť taká ružová. Platí totiž rovnica, ktorá hovorí, že špinavý pes rovná sa šťastný pes.

Čím väčšia kaluž, tým lepšie. Každý pes sa „rád“ zašpiní a zahrá v blate. V dnešnom článku vám chceme odporučiť produkty, ktoré by ste mali mať pri každej jesennej prechádzke s vašim psom.

Ktoré to sú?

Samonavíjacie vodítka

Ak máte malé šteniatko, ktoré ešte potrebuje byť na vodítku, no zároveň mu chcete nechať priestor na vybehanie sa, odporúčame špeciálne vodítka pre psov – samonavíjacie. Vďaka tomuto vodítku viete psíka zachytiť ešte predtým, než sa zvalí do veľkej kaluže. Vodítko má ergonomický tvar, čo znamená, že sa vám bude v ruke držať lepšie než klasické.

Vrecká na psie exkrementy

Pýtate sa, na čo sú dobré voňavé sáčky na exkrementy? Odpoveď je jednoduchá. Ak ste sa vybrali na dlhšiu prechádzke a po ceste sa nenachádzajú smetné koše, určite sa potešíte, keď voňavé vrecko úplne pohltí zápach z exkrementov. Nezabudnite si však kúpiť dostatočne veľké vrecká a myslite aj na to, aby ste ich mali položené na mieste, kde na ne určite nezabudnete, keď pôjdete so psíkom von.

Balzam na popraskané labky

Počuli ste už o kozmetike pre psov? Do tejto kategórie patrí napríklad balzam – ochranný vosk. Využijete ho najmä na jeseň a v zime. Potrieť ním môžete popraskané vankúšiky na labkách vášho psa. Nezabudnite na prechádzke natrieť aj ňufák, ak vidíte, že pod vplyvom silného vetra, je naozaj veľmi vysušený.

Prechádzky na jeseň so psom sú výzvou, no nie sú nezvládnuteľné. Majte po ruke všetko potrebné a užite si jesennú prechádzku naplno!

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť