vplyv farby tricka na atraktivitu muza
Zaujímavosti

To, čo ženy priťahuje na mužoch nie sú svaly a zmysel pre humor, ale niečo úplne iné

Je to tak aj u vás, dámy?

Je všeobecne známe a rozšírené, že najpríťažlivejšia vec na mužovi je buď svalnatá postava, alebo zmysel pre humor. Avšak, nedávne vedecké objavy naznačujú, že svaly a schopnosť rozosmiať ľudí nie sú vôbec rozhodujúce. Ukázalo sa, že ide najmä o „altruizmus“- ochotu robiť dobré a dobročinné skutky.

Na zaujímavú vec prišli aj vedci z Kanady, ktorí objavili zaujímavý fakt: zdá sa, že nezištne zmýšľajúci ľudia majú tendenciu sa milovať častejšie ako ostatní. Výskumníci sa pýtali mužov, ako často robia dobré skutky. A zisťovali aj veci z ich osobného života. Po preštudovaní dát, vedci dospeli k záveru, že láskaví muži majú naozaj väčšiu popularitu u opačného pohlavia.

V inej štúdii výskumníci položili pred ženy niekoľko fotografií. Každá zo žien mala vybrať dvoch mužov, jedného len na „jednu noc“ a druhého na dlhodobý vzťah. Muži na fotografiách boli rôzni, no polovica z nich bola zapojená do charitatívnych projektov alebo nejakého iného druhu takejto činnosti (táto informácia bola zahrnutá v popisoch).

Na jednu noc si väčšina žien vybrala egoistických, ale dobre vyzerajúcich kandidátov. Avšak, keď prišlo k výberu potenciálneho celoživotného partnera, väčšina respondentiek dala prednosť láskavému a štedrému mužovi.

Výsledky testov dokazujú, že ženy vidia altruizmus u mužov ako ukazovateľ toho, že sa z nich stane dobrý otec a manžel. Podobné štúdie boli vykonané aj u mužov. A rovnako si vyberali skôr srdečné ženy, ako vhodné matky pre svoje budúce deti.

img: www.mensfitness.com

rel=“nofollow“>.src

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť