modre oci
Jednohubky

Fotografie, ktoré skrývajú desivé príbehy

Fotografom nasledujúcich fotiek sa podarilo zachytiť veľmi zaujímavé momenty. Pozrite si nasledujúce fotografie, ktoré sú rovnako znepokojivé ako ich príbehy.

V červenom aute bola umiestnená bomba. Explodovala krátko po zhotovení fotografie. Muž a dieťa prežili, no fotograf a ďalších 28 ľudí zomrelo. Stalo sa to 15. augusta 1998 v Severnom Írsku.

1

Na fotografii je zachytená žena vo vzduchu po zoskoku z rímsy v Genesee hoteli v roku 1942. Zachytil ju Buffalo Courier. Žena spáchala samovraždu zrejme zo žiaľu. Smútila totiž za svojím priateľom, ktorý bol zabitý v druhej svetovej vojne.

3
39 členov kultu s názvom „Skupina nebeskej brány“ spáchalo samovraždu 26. marca 1997. Verili totiž, že takýmto spôsobom sa dostanú na vesmírnu mimozemskú loď. Skupina bola vedená duševne chorým človekom menom Marshall Applewhite.

4

29. októbra 2013 dvaja pracovníci údržby turbíny čakali spoločne na smrť. Inžinieri mali len 19 a 21 rokov, keď počas rutinnej údržby žačala turbína horieť. Stalo sa to v Ooltgensplaat v Holandsku.

6

Fotografia bola vytvorená len krátko predtým, ako boli chlapci zasiahnutí bleskom. Stalo sa to v roku 1975. Bratia Sean a Michael McQuilken prežili úder blesku, no utrpeli ťažké popáleniny.

9

 

 

 

.src
Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť