jadrova vojna
plus.google.com
Jednohubky, Nezaradené

III. svetová vojna sa približuje. Podľa známeho prognistika by vraj mala vypuknúť už čoskoro

Prognostik a mystik Horacio Villegas z Texasu prognózuje, že v poradí tretia svetová vojna by sa mala rozpútať práve budúci mesiac. Aktuálne nepriaznivé, stále sa množiace udalosti v každom kúte sveta to totiž naznačujú.

V rozhovore pre periodikum Daily Star napríklad v roku 2015 Villegas predvídal nástup terajšieho prezidenta USA Donalda Trumpa do Oválnej pracovne Bieleho domu. V súčasnosti je toho názoru, že nukleárna vojna by mala vypuknúť presne 13. mája 2017.  Tento relatívne špecifický dátum je totižto totožný so 100. výročím zjavenia Panny Márie v Portugalsku, v obci Fatima. Ako tieto dátumy spolu súvisia?

Práve 13. mája 1917 sa podľa legendy trom malým deťom prvýkrát vo Fatime zjavila Panna Mária a následne sa im zjavovala počas niekoľkých nasledujúcich mesiacov. Vždy to bolo každý 13. deň v mesiaci, v tú istú hodinu a tieto zjavenia pokračovali až do 13. októbra. Panna Mária s deťmi hovorila napríklad o konci 1. svetovej vojny, o prelome režimu v Rusku i o atentáte na pápeža Jána Pavla II. Posledné zjavenie Panny Márie vo Fatime pripadlo na dátum 13. október 1917.

Podľa Villegasa čaká súčasný svet rozsiahla devastácia práve v období totožných piatich mesiacov, ako to bolo v roku 1917 – medzi 13. májom až 13. októbrom. Vzhľadom na momentálne udalosti vo svete – prudké politické a náboženské zmeny, napätie v Severnej Kórei, konflikty v Sýrii, rapídne vlny emigrácie i klimatické zmeny na globálnej úrovni – nám vizionárovo posolstvo v dnešných časoch príliš opovážlivé nepripadá.

zdroj: all-that-is-interesting

Novší príspevok Predchádzajúci príspevok

Mohlo by sa Vám tiež páčiť